Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Já se připojím s dotazem - XIAOMI vs. MOTOROLA. Jsem nenáročný uživatel - mobil do 10k mi naprosto stačí. 

Xiaomi 13T 8GB/256GB Black 48524 Antivir | CZC.cz - tento můžu mít za cca 8.000,-

Motorola EDGE 40 NEO, 12GB/256GB, Caneel Bay | CZC.cz - tento za cca 7.000,-

Potřebuju nějakou odolnost - vlhko a prach, slušný displej a solidní baterku... Xiaomi už jsem měl dva a vše OK, Motorolu jsem neměl nikdy.

Díky za názory a reakce 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to mi došlo 😅 myslel jsem konkrétně. Xiaomi používám a nechápu, co je přeplácané. Vím že to píšou v každé recenzi. Měl jsem třeba Pixel 6, 7, služební Motorolu, vše s čistým Androidem, bylo to v pohodě. Ale v čem je to lepší než MIUI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa podarilo v Septembri kupit v Alze rozbaleny Samsung S23+ za 660 eur. Dokonca islo uplatnit vykupny bonus 120 eur za daky stary crep. Takze S23+ z oficialnej distribucie s 2-rocnou zarukou za 540 ecok.
Obcas sa postasti... :)

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mobil teď nevybírám a doufám, že pár let nebudu. Což neznamená, že nejsem náročný uživatel. Hry nehraju, ale fotky včetně úprav, filmy, internet, mail, muzika, různé užitečné apky (obecné jako počasí i odbornější, zaměřené např. na letectví, finance atd.), navigace a zejména práce (tabulky, texty, poznámky, synchronizace s pracovním Outlook) využívám hodně, v posledních letech i Facebook, placení, nějaké ty prvky "chytré" domácnosti atd. Požaduji výkon, rychlost, dost paměti, velký, kvalitní displej a dobrý foťák. Lovím obvykle ve vodách vlajkových lodí. Můj první chytrý mobil byl HTC HD2 (Windows), pak krátce nějaký Sony (nesedli jsme si), potom LG G2, G3, G6 (to byly skvělé mobily za skvělé peníze a dokonale mi vyhovovaly) a pak už dva firemní mobily, Huawei P30 PRO (také úžasný) a aktuálně pár měsíců Samsung Galaxy S30 Ultra, 512 GB. Určitě jsem na něco zapomněl, protože jsem na základě propagandy kdysi koupil něco s "čistým" Androidem. Celkem mi to sedělo, ale že čistý Android i dál preferoval, to ne. Už Huawei P30 PRO jsem měl spárován s chytrými hodinkami Samsung, fungovalo to skvěle, byť s malými omezeními danými různými značkami, pomáhalo mi to hodně v práci, takže i k současnému S23U mám Samsung hodinky a je to bezva, byť miluju a nosím i mechanické hodinky. Tohle samsungové combo mi zatím přijde skvělé i když si popravdě nejsem jistý, jestli mi trochu víc neseděl foťák Huawei. Ale nic není dokonalé, mobily vybíráme podle souboru preferencí a konečný výběr je vždy nejlepším z kompromisů. Konec hlášení, vlastně o ničem...😄  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2024 v 18:02, Radek Cigi napsal:

Já se připojím s dotazem - XIAOMI vs. MOTOROLA. Jsem nenáročný uživatel - mobil do 10k mi naprosto stačí. 

Xiaomi 13T 8GB/256GB Black 48524 Antivir | CZC.cz - tento můžu mít za cca 8.000,-

Motorola EDGE 40 NEO, 12GB/256GB, Caneel Bay | CZC.cz - tento za cca 7.000,-

Potřebuju nějakou odolnost - vlhko a prach, slušný displej a solidní baterku... Xiaomi už jsem měl dva a vše OK, Motorolu jsem neměl nikdy.

Díky za názory a reakce 😉

 

Šel bych do 13T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...