Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Me nove technologie nejak extra neoslovuji, jde mi spis o to, aby ten telefon fungoval. Se samsungem (naposled S8) mam spatnou zkusenost, ale na druhou stranu je tam spoustu pozitiv kdyz to zrovna funguje. 

 

To je prave vec, kteou me telefony od apple oslovily nejvic, proste to funguje, neseka se to a po kazdy druhy aktualizaci to nemusis uvadet do tovarniho nastaveni aby to behalo bezchybne.

 

Samsung mi po par dnech zacal protestova. sekalo se to, padla kazda druha aplikace a dokud jsem to po aktualizaci neuvedl do tovarniho nastaveni, tak to delalo psi kusy. Ale na druhou stranu S7 co jsem predtim mel, mi vydrzela skoro dva roky a chodila skvele a donedavna jsem na S7 vzpominal jako na asi nejlepsi telefon co jsem mel. 

 

EDIT: shaggyho prispevku jsem si vsiml az po dopsani. 

 

No pokud jsi zarity androidak, tak je jasne ze ti nektere veci v ios budou vadit, ale ja jsem si uz na ten ios zvyknul a ted kdyz dostanu do ruky android, jsem jako v jirikove videni, ale predpokladam, ze by nebyl problem si zase rychle zvyknou zpet. Dalsi vec co me u androidu bavila bylo to, ze si i pri foceni, trosku muzu pohrat s nastavenim fofaku, coz u ios proste bez stazeni nejake extra appky nejde. 

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S7 mam este na stole ako zalozny. Okrem vyslahanej baterky s nim nikdy nebol problem. Ale dnes je vidiet brutalny rozdiel v rychlosti oproti S10.

Na S10e som nenazil ziadne mrznutie ani ine problemy. Factory reset som nemusel robit ani ked som prechadzal na Andriod 10, vsetko slape v pohode.

Ale vidim, ze ta to taha k iphonu, tak kludne do toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef01: Ja si prave vzdy do telefonu nahravam zalohu z predchoziho, abych nemusel znova stahovat vsechno aplikace, znova vse nastavovat atp.

 

Shaggy: K iphonu me to tahne, ale hlavne pro to ze jsem na nej ted zvykly a kvuli tomu, ze od doby co jsem ho dostal do ruky, mi funguje bez jedineho problemu, jediny duvod proc jsem ho uvadel do tovarniho nastaveni bylo to, ze jsem potreboval uvolnit uloziste a do je presne dalsi vec, proc premyslim nad telefonem s androidem.... A nebo nad ip co ma min 128GB uloziste. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsim nemene dulezitym aspektem je cena, samsungu se svymi 12 990Kč je oproti Xr za 19 490Kc to dost markantne zvedlo sance k tomu ze ho koupim. Zalohy ze starych samsungu uz stejne nikde nemam, takze bych jel komplet od znova. 

 

Mimochodem, tusite nekdo, jak se daji konverzace z whats app presunout z ios na android? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, tusite nekdo, jak se daji konverzace z whats app presunout z ios na android? 

 

Delal jsem to obracene a je to opruz, protoze jabko zalohuje whatsup na icould a droid na gdrive. Pomohl az placeny software, nebyl jsem to bez nej schopny udelat.

https://www.backuptrans.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat nove vlakno, tak to hodim tady. Co pouzivate za apku na nahravani hovoru v Androidu 10? Potrebuju neco probrat s bankou a potrebuju to mit nahrane.

Do Androidu 8 vsechno fungovalo, ale v pozdejsich verzich uz jsem nebyl schopen najit apku ktera by fungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pomalu se chýlí čas na výměnu HTC U11, který má po 3 letech své mouchy a baterie už taky není co bývala.

Rozhlížím se po mobilu, který bude mít dostatek výkonu a zároveň bude mít velice dobrý fotoaparát a video (4k á 60 fps) s optickou stabilizací. Požaduju min. IP67.

Cenově bych rád přístroj do cca 20 tis.

Nechci Čínu (nepodporuju kapitalistický komunismus a odesílání mých dat rudým soudruhům). Zároveň nechci Jablko (přístroj je velmi drahý a musel bych přejít na jinou, neznámou, platformu).

Tím se výběr citelně zúžil, resp. zbyl jen Samsung. Z jeho portfolia mi vychází nejlépe S10e nebo S10+. Recenze jsou poměrně příznivé.

Co vy na to?

Odpovedel sis sam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsi na Pixel 4? Na Alze za 16, nebo XL za 22. Foťák špička třídy, pokud ne úplně nejlepší. Asi podle úhlu pohledu co fotis. IP68, ale bohužel má jen 4k 30fps. Oproti S10e ale má i 2x optický zoom, který má také optickou stabilizaci.

Případně počkej pár týdnů na Pixel 4a. Přestože půjde o levnější verzi ke 4, tak podle spekulací by mohl mít 4k 60 fps. Ale není jasné jestli bude mít optický zoom.

Trochu slabší mi přijde na 4 baterka, ale záleží na způsobu použití. 4 XL jsou na tom prý lépe díky výrazně větší baterii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám S10 a jsem spokojen, až na umístění zamykacího tlačítka, které je na moje ruce moc vysoko. Éčko bych asi nebral, tam už je cítit jisté omezení. Čtečka v displeji + rozpoznání obličeje je super odemknutí je fofr. A fotky dobrý, líbí se mi tři objektivy, fakt to dává smysl. Na hodinky je super makro, na přírodu širokáč a na vše ostatní základ. Jo a reverzním nabíjením jsem už jednou zachránil kolegu. Plusko doporučuji zkusit v ruce, je to fakt pořádnej kus telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 10+ a dobry. Jsem myslel, ze cekas na 11, potazmo 20:)

Edit: ta 10+, by mohla byt klidne vetsi.

Pockam, jak se poperou s 12/21.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

20 je průšvih co se týče CPU, tu nebrat.

Ja vim, delam si srandu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krtenek: koukal jsem do galerie, vsechny puvodni fotky jsem smazal. Nechavam si v pameti jen ty upravene.

Skoda, ale upravenych mam dost, ale o to ti nejde.

Leda ted rano muzu udelat par z okna, jsem doma s kolenem, tak nikam nechodim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...