Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Já jsem vůbec nevěděl kde začít,  tak jsem mu řekl,  co maj kluci? Všichni prej Ajfoun, cha, říkám zapomeň 🙂 No, a pak přiznal barvu, že  ho tam mají asi dva kluci a zmínil tuhle K9, která mě finančně už přišla přijatelná. Člověk žasne, jak se kluci ve druhé třídě vyznají.  Na hry, jelikož se vždycky domluví s kámošem online má hodinu denně, jinak dvě kila kredit na volání měsíčně. Když na mě začne štěkat, telefon jde na pár dní do krabičky a funguje nám to....Nastavili jsme pravidla hned od začátku, jelikož vím že děcka tomu dokážou raz, dva propadnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, African napsal:

Já jsem vůbec nevěděl kde začít,  tak jsem mu řekl,  co maj kluci? Všichni prej Ajfoun, cha, říkám zapomeň 🙂 No, a pak přiznal barvu, že  ho tam mají asi dva kluci a zmínil tuhle K9, která mě finančně už přišla přijatelná. Člověk žasne, jak se kluci ve druhé třídě vyznají.  Na hry, jelikož se vždycky domluví s kámošem online má hodinu denně, jinak dvě kila kredit na volání měsíčně. Když na mě začne štěkat, telefon jde na pár dní do krabičky a funguje nám to....Nastavili jsme pravidla hned od začátku, jelikož vím že děcka tomu dokážou raz, dva propadnout. 

No tak dcera je naučená s tabletu. Má limit 2h denně na nějakej ten detskej YouTube, hry a WhatsApp s kámoškama ale ani tak to moc nevyužije. Jak říkáš, když štěká, tak ji to přes mobil bloknu a má utrum. No taky prej kámošky mají jabko, tak zkoušela,že ho chce taky. Doteď měla Nokii s Windows...ale ty už přestali hodné appek podporovat, tak proto ji chceme koupit novej. Ten kredit 200kc ji vydrží hodné dlouho... kolikrát ani neví, kde telefon má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když čínu, tak bych šel cestou xiaomi. Máti má redmi note 5A cca 3 roky (v té době kupován asi za trojku a ještě k tomu dali zdarma nějakej fitness náramek) a dodnes jí funguje bez problému. 

Spousta kolegů v práci kupuje taky už jen xiaomi. Dnes jsem se s jedním z nich akorát bavil, prý zkoušel huawei a to byl telefon max na rok, pak prý nějaké další číny a nejlépe mu vyšlo xiaomi. Neseká se a chodí každý měsíc aktualizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mám xiaomi redmi note 8 pro a jsem spokojenej, ale pro dceru hledám něco levnějšího a to do 3k moc není, aby to mělo aspoň nějakou RAMku a ucházející foťák. A hlavně pak už to jsou všechno displeje 6,5" a to je moc. Okolo 6" snad by ještě dala...

 

ještě dotaz: Co znamená na Alze "zánovní skladem"? Já si pod tím představuji jen vyndaný z obalu a max sundaný folie...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Milan59 napsal:

https://www.alza.cz/vyprodejove-zbozi-art12229.htm?layoutAutoChange=1

"Do této kategorie spadá krátkodobě užívané zboží, které následně prošlo důkladnou kontrolou našich odborníků. Zboží zakoupíte za výhodnou cenu. Na Zánovní zboží se u nás vztahuje záruka v délce 21 měsíců."

jsem si to myslel...takže hovno zánovní, ale používané...jebky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Pepino777 napsal:

Tím jste mi pánové připoměli, že bych rád koupil máti nějakou náhradu za ten redmi note 5A s tím. že nemám problém to objednat z číny když to bude za lepší cenu. Ale nevím který model, byl bych rád za cenovku MAX 3,5tKč. 

Xiaomi Redmi 9 ve verzi 3GB/32GB seženeš za lehce přes 3 tisíce.

E: tak ještě levněji např. https://www.teshop.cz/xiaomi-redmi-9-nfc-32-gb-cerny-sedy/, a je to CZ distribuce.

Upraveno uživatelem Milan59
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Gustaf napsal:

jsem si to myslel...takže hovno zánovní, ale používané...jebky

U Alzáka to je kolikrát jedno, mě dali na výběr foťák použitej, nebo o dva tácy dražší novej, který jsem objednal. No a přišel sice dražší, ale stejně použitej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Milan59 napsal:

Xiaomi Redmi 9 ve verzi 3GB/32GB seženeš za lehce přes 3 tisíce.

E: tak ještě levněji např. https://www.teshop.cz/xiaomi-redmi-9-nfc-32-gb-cerny-sedy/, a je to CZ distribuce.

na redmi 9 jsem koukal, ale to co je na tvem odkazu je redmi 9c nfc, oproti redmi 9 horsi displej, min ramky, horsi procesor. Maji tech modelu nejak moc..... Ale nejspis pujdu do te klasicke redmi 9, diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Pepino777 napsal:

na redmi 9 jsem koukal, ale to co je na tvem odkazu je redmi 9c nfc, oproti redmi 9 horsi displej, min ramky, horsi procesor. Maji tech modelu nejak moc..... Ale nejspis pujdu do te klasicke redmi 9, diky za tip.

Koukám na to, pravdu máš. Redmi Note 9 4GB/128GB, Note 9 Pro 6GB/128GB, Note 9 4GB/64GB Dual sim, Note 9 3GB/32GB, Redmi 9A, Redmi 9C. 😂

Pardon za špatný odkaz, blbě jsem koukal. Ten, který máme oba na mysli, je zhruba okolo těch 3,5 tisíce. Pořád docela ok. 🙂

Upraveno uživatelem Milan59
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...