Jump to content

Recommended Posts

mám dotaz, pro maminu k vánocům chci vybrat mobil...podmínka je klasika s tlačítky a snad aby to obstojně fotilo.Značka Nokia (máti je technickej analfabet, tak aby se nemusela učit s novou značkou). Avšak, když bude něco zajímavýho od jiné značky, tak popřmýšlím. Zatím jsem vybral toto http://www.mobilyporuba.cz/products/nokia-6303i-ruzova/ ale moc se už v těchto telefonech neorientuju. Můžete mě něco poradit? Buď ze současné nabídky nebo dřívější doprodej? Cena 3 - 3,5k. Díky

Tohle řeším taky :( Máma chce něco co má hlasitý reproduktor - špatně slyší a přitom by ráda něco dotykového ...

• Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kurník a já si zrovna říkal, že snad jediná E52 by mě momentálně z produkce Nokie brala Já se přiznám že Nokie nemám rád a nikdy jsem prakticky neměl žádný jejich telefon. Je vůbec nějaká, která je z

Tak zkus ještě HTC HD mini.

tak to me pobavilo,za vsim hledej hodinky....

Tuto kombinaci využívám na Blackberry Passport a jsem maximálně spokojen. Případně se nabízí nový BlackBerry Priv s Androidem, navíc s vysouvacím mechanismem.

Tak tchyni jsem koupil nejlevnější obyčejnej nějakej Samsung asi za pět stovek. Je to tchyně.

Jasně :-). Bude se muset rozhodnout mezi klavesnicí nebo dotykáčem,ten hybrit už nedělaji snad jen Blackberry a to je pro tchýni škoda

Jasně :-). Bude se muset rozhodnout mezi klavesnicí nebo dotykáčem,ten hybrit už nedělaji snad jen Blackberry a to je pro tchýni škoda

LG teď přišlo s novým véčkem, které v sobě kombinuje dotykový displej a klasickou klávesnici. Jmenuje se tuším Wine. Přišlo mi to celkem zajímavý.

Lumie frčí jen na woknech a to bude pro ní asi bramboračka,na Androidu jede celé příbuzenstvo tak jí to spíš naučí. To LG Wine asi neprojde,ale díky za tip.

Velikost founu jí dáme vybrat, máme v rodině 4.3"-4.5"(to jí bude snad stačit). -4.7"- 5" .

Lumie frčí jen na woknech a to bude pro ní asi bramboračka,na Androidu jede celé příbuzenstvo tak jí to spíš naučí. To LG Wine asi neprojde,ale díky za tip.

Velikost founu jí dáme vybrat, máme v rodině 4.3"-4.5"(to jí bude snad stačit). -4.7"- 5" .

Lumii 532 používám od léta - tam rozhodně bramboračka nehrozí, protože tak jednoduchý OS jsem dlouho neviděl - rozhodně jednodušší, než (čistý) Android, na kterém jsem se hodně navysvětloval. Takže bych klidně doporučil 532 nebo 550. Jinak, zase jsem upgradoval z povedených WIN 8.1 na 10 a jede to už hezky plynule.

Takže líná huba holé neštěstí. Už jste mi párkát dobře poradili. Takže poprosím radu ještě jednou a předem děkuji. Můžu si ve věci samozřejmě pročíst nabídky operátorů, ale stejně nevěřím, že najdu všechny kličky....

Ke konci měsíce po drobných změnách v mém pracovním životě se ocitnu na Zemi pouze s telefonním číslem a Nokií 930, která mě štve, ale vyhodit ji nechci, protože je rok stará.

Co budu potřebovat? Celá rodina je u T-mobile a já se potřebuji někam upsat.  K práci využiju asi neomezený tarif, časté volání ČR a SR, budu rád za mobilní data v úrovni surfování po internetu, nic nestahuji. 

Telefon si musí umět povídat s Lenovo T430, které si od zaměstnavatele odkoupím. Což samozřejmě není problém, jen ten notebook je vázaný na wifi. Takže otázka zní...

1. Má cenu se drbat s obíháním ostatních operátorů nebo jsou nabídky všech stejný?
  2. Existuje nějaký ultrabook za slušný prachy, ze kterého se připojím na mobilní data?  a v budoucnu se dostanu do pro mě ideální stiuace levný telefon (často s ním házím po zemi) + pracovní ultrabook s připojením i tam, kde není wifi+ stolní počítač nebo v případě dobrého ultrabooku jen monitor.

Vypadnul jsem z korporátního hnízda a jsem v těhlech věcech totální jelito. Doma IT oddělení nemám  :)

Aha, tak mi KFL poradil, že existuje sdílení internetu a mobilu. To jsem nevěděl. Funguje to v reálu? Roman v kavárně, slušný signál, zapnutý mobil jako hot spot a na noťasu pracuju. Nebo to je jen ke vzteku - ztráta konektivity, nemůžou se zařízení najít atd.

Na mobilu spustis wifi hotspot a jedes jako na jakemkoliv jinem. Vse funguje v pohode. Jedine limitujici je objem datoveho balicku a rychlost netu na mobilu. S LTE je v pohode rychlost, ale muze byt problem objem stazenych dat...sezeres si jich moc (kouknes tady a tuhle, neco stahnes, ntb se aktualizuje...). U pomalejsiho pripojeni toho moc nesezeres, ale bude to pomale ;)

Ale v zasade to funkcni reseni je

Sent from my iPhone using Tapatalk

Akuc: dobry tel., ze? Deti dostali k jezisku P8 lite a fakt je to dobry.

Ja cekam na Mate 8.

Podívejte se na video ?Huawei Mate 8 Unboxing+Walkthrough at ibuygou.com? na YouTube

https://youtu.be/P-EbJUU0NqE

Jeste ceska recenze:

Podívejte se na video ?Huawei Mate 8? na YouTube

Edited by tano

Aha, tak mi KFL poradil, že existuje sdílení internetu a mobilu. To jsem nevěděl. Funguje to v reálu? Roman v kavárně, slušný signál, zapnutý mobil jako hot spot a na noťasu pracuju. Nebo to je jen ke vzteku - ztráta konektivity, nemůžou se zařízení najít atd.

Připojení notebooku k internetu přes wifi hotspot mobilu funguje naprosto bezchybně. Ale jak už tu padlo, problém je v objemu stažených dat. Notebook s desktopovým operačním systémem jich tahá hodně, takže o svůj FUP můžeš klidně přijít i během jednoho dne.