Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

 

budes asi smutny, on ten nazor nie je nicim zvlastny - hovori sa mu xenofobia. ale mozno ti nejaky rus pretiahol zensku, nabural auto alebo dojebal buducnost naroda, tak si si to nejako vyhodnotil, no.. ludia su vselijaki.

 

Máš to sice malinko pomotaný (ona to bude spíš rusofobie, páč s ostatními národy nemám problém a navíc Rusko pro mě není neznámé :) ), ale v tomhle: "...mozno ti nejaky rus pretiahol zensku, nabural auto alebo dojebal buducnost naroda..." máš naopak absolutní pravdu. Dokonce to udělal všechno jeden člověk. Jmenoval se Sergej a pocházel odněkud z Povolží. Jak je jenom možný, že to víš?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplá houstička od mého kámoše Springsteena...

Titulní singl High Hopes, nová deska vychází 14.1.2014

A s ním na kytaru Tom Morello z Rage Against the Machine.

 

První poslech a za mě v oukeju. Brusák, no.

 

 

P.S. A bude co poslouchat cestou do Gardeny, cha.

 

 

Docela fajne. Nic objevneho, ale libi se mi to. Ten kytarista se tam pro dobro veci moc neprosazoval a zustal v pozadi. To se ceni a prospelo to celku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staří bardi rozhýbali kyčle... To je celkem příznačný. Protože vždycky, když tihle bardi něco rozhýbali, tak to znamenalo nějakou katastrofu pro zbytek světa, kterej se tenhle nebezpečnej pronárod snažil uzurpovat. Mimochodem i tahle cover verze mě přesvědčila o tom, že moje občasný sny o tom, jak na velkou Rus dopadne meteorit a ve velkorysý spirále systematicky zlikviduje všechno, co o téhle zemi víme, jsou v pořádku... :)

Ehm ... k tomu "maličkú" poznámku. V Európe existuje, z tvojho pohľadu, takisto jeden "pronárod", ktorý sa takto "rozhýbával" v 20. storočí dvakrát. V obidvoch prípadoch z toho bola katastrofa. Pronárod, ktorý z vraždenia urobil priemysel. Schválne, či trafíš, ktože to je ... A divím sa, že nemáš fóbiu aj z neho ...

Toľko k off topic.

Teraz k hudbe: celkom fajn vecička: http://www.youtube.com/watch?v=xlvhUg0A0-s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm ... k tomu "maličkú" poznámku. V Európe existuje, z tvojho pohľadu, takisto jeden "pronárod", ktorý sa takto "rozhýbával" v 20. storočí dvakrát. V obidvoch prípadoch z toho bola katastrofa. Pronárod, ktorý z vraždenia urobil priemysel. Schválne, či trafíš, ktože to je ... A divím sa, že nemáš fóbiu aj z neho ...

Myslíš v tomto odvětví prim hrající zemi jménem souostroví gulag?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl, bych že tím myslel germány...kašlete na to chlapi

Já bohužel vím přesně co tím mylel, tak doufám že na mě z vlákna music nevyskočí národní hrdina s palcátem bojující proti verbeži, rozvracečům kulturního dědictví a narušitelům pokojné celosvětové pospolitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...