Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

fakt by som to nespoznal. ja som na nich bol so starsou dcerou x rokov dozadu vo Viedni v Gasometri. Jako ze keby som to nepocul v aute (slusi sa vediet o co ide hoci som len robil bodyguarda) tak nerozoznam ani hovno, strasna guča skreslenia, rucania a rachotu, do toho tisic spotenych tinedzeriek. A night to remember. Gasometer ma otrasny soundsystem a toto tiez nebolo nic co si clovek pospevuje pri natierani plota. Tak som tam sedel vo foaje s nemenovanym mogulom hudobneho showbiznisu v podobnej ulohe a kecali sme, jaki sme uz stari, ze nam toto vadi.. Ypo by nam zavidel :)

 

jo, na podpisovej akcii napisal pokerovany umelec dcere venovanie "I fucked your mother". Milacik :)

Tak mě  čeká letos něco podobné jako tebe,dcera a koncert Eda Sheerena,ale naštěstí na koncert jde s ní moje drahá polovička,já budu jen jako dopravce :D .

 

Jinak dnes si dávám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na eda sheerena som bol s mladsou minule leto. dostal som len pokutu za zle parkovanie, takze vcelku bez ujmy :D

 

edit: od jesene je fanda Living Colour, takze parenting done right :)

 

http://open.spotify.com/track/5HJN4Og1kKOoAiwKRvDRxy?si=bSOqq73VRUmq5apn2-QvqQ

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devin bude v dubnu v Praze, ale vzhledem k tomu, že jede teď unplugged, tak to hodil do malého prostoru La Fabriky a lupeny byly okamžitě pryč :(

 

Ale i tak to letos vypadá koncertně slušně. V červnu v jednom týdnu Alice In Chains, Tool a Smashing Pumpinks. Na Tool lupen nemám, ale byl by to hezký sandwich ;)

Devin tu bude ještě na podzim, v rámci turné zahraje v Roxy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devin tu bude ještě na podzim, v rámci turné zahraje v Roxy.

 

Vím vim, od zítřka snad lístky v prodeji, tak se s kolegou jistíme navzájem. V dubnu nové album...podle alba zatím tuším jen obrysy, že to bude takový ten meditativní nářez s relaxačníma hlukovýma stěnama   :)

post-20351-0-21517400-1548946250_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem díky doktorovi objevil Povodí Ohře. Za mě super.

Rádo se stalo, jsem ale prostě barbar, není to pro mě úplně srdcovka (ani Esgmeq nejsou), super kapely to jsou ale určitě.

 

Když se tady náčelník chlubil parentingem done right, tak se taky pochlubim, před chvílí jsem vylez a u synátora v pokoji:

https://www.youtube.com/watch?v=L1Zqol7ARCk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj děcka muziku chtě nechtě nasávají doma i v autě a není to bez následků...

Dcera se po duc-duc pubertě propracovala k rockové / metalové muzice.

Syn je ještě v pubertě a celé hodiny hraje https://en.wikipedia.org/wiki/Osu! takže mu pak v autě cestou do školy podávám protijed ve formě AC/DC, Dead Daisies, Rival Sond, Disturbed a pod.

post-166-0-51394400-1549447861_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...