Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
před 34 minutami, liskus napsal:

Z tohodle mam husi kuzi.Waters s Eddiem z Pearl Jamemoji106.pngTo jsou pro me ohromny emoceemoji106.png
 

 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Výborný 👍 Ono ti to na tom mém novém telefonu i docela pěkně hraje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Narazil jsem na playlist “Songs That Changed Music” a je to mňamka luxusní. Na své si přijdou nejen fanoušci řady různých interpretů (informace o době a okolnostech vzniku dané nahrávky), ale i muzikanti (představení použitých nástrojů, krabiček, efektů atd.)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@spaja vynikajici - znam... ale vzdycky si vzpomenu na nejmenovany komercni porad na komercni televizi - ne proto, ze tam zpiva Vojtek a jde mu to, ale protoze Etzler - vzdycky me nakopne to, jak to da - jasne, je to psany pro tenor a vsichni co to zpivaji... jsou vesmes tenori... ale Etzler (i kdyz ho moc nemusim) - velka poklona za to, ze to dal...a hlavne jak to dal.

abych nebyl uplne OT, tak ted tu posloucham toto:

no pak jsem narazil na totok:

 

pravda je takova, ze posloucham uplne vetsinou veci, ktere ostatni nedavaji, nechapou, jak to muzu poslouchat, ale ted proste mam tohle - a muze za to Bert a jeho fotka tady na foru, protoze jsem zase vzal na stul zase neco z Islay abych mel zmenu od Uigeadailu... :)

no a pak neco na uklidnenou :)))

https://www.youtube.com/watch?v=cw7G2cb2_fU

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...