Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

Po dlouhé době (několik hodně let) jsem objevil mezi CD Judas Priest - Painkiller, sakra už týden je nemůžu dostat z hlavy.
Díky za tip, zrovna jsem si říkal, co jsem už dlouho neslysel

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, McStinger napsal:

 

A popri tom narazil na toto, celkom zaujímavé:

 

The HU su hviezdy, to len ty dokazes pozerat australSKA a popri tom na nich "narazit" :D Tieto etno zamerane rockove/metalove veci su niekedy fakt prima, v poslednej dobe toho hodne pocuvam. no ved uznaj, maju to v DNA

 

 

alebo islandania vo vlnenych vestickach, no ti uz hraju stvrt storocie

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Prochy68 napsal:

Díky za tip, zrovna jsem si říkal, co jsem už dlouho neslysel

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Skús aj Firepower, dosť počúvateľné

 

před 4 hodinami, instant napsal:

The HU su hviezdy, to len ty dokazes pozerat australSKA a popri tom na nich "narazit" :D Tieto etno zamerane rockove/metalove veci su niekedy fakt prima, v poslednej dobe toho hodne pocuvam. no ved uznaj, maju to v DNA

alebo islandania vo vlnenych vestickach, no ti uz hraju stvrt storocie

No jo, ja som už konzerva a na nové veci musím náhodou naraziť. Okrem toho etno v metale zrovna nemusím, ak prekročí rozumnú mieru (napr. posledný celkom podarený Nightwish s tým občasným írskym švrdlikaním, len čakám, kedy na mňa vybehne Flatley). Skrátka, metal a kadejaké píšťalky a husličky, to nie je nič pre starého thrash-metalistu. Občas počúvam toto, malej sa to páči a určite nepoznáš. Nemôžeš poznať všetko :). Od druhej minúty to celkom chytí dych a aj stupnica v pomalej časti je zaujímavá :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zamáčkl jsem slzu dojetí a vzpomínek...tahle skladba, někdy v sedmdesátých letech minulého století, určila směr hudby co poslouchám dodnes.... 🙂 LEČO HEEEJ..... 🙂 🙂 

 

 

Upraveno uživatelem Diamondking
ÚPRAVA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...