Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

Škoda, že Bon Iver, kterého mám jinak velmi rád, v mixu do auta mám Holocene, Blood Bank, Skiny Love, zpívá přes tu utěrku, děsně mi to tady vadí. A vůbec, hadr na ksichtu a ta čepka ve studiu pod sluchátkama, jak nějaký šestnáctiletý, přihlouplý hipster. Škoda, promarněná příležitost vypadat jako normální člověk a udělat pěknou písničku se světovou megahvězdou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 22. 3. 2021 v 14:16, Hasňa napsal:

Škoda, že Bon Iver, kterého mám jinak velmi rád, v mixu do auta mám Holocene, Blood Bank, Skiny Love, zpívá přes tu utěrku, děsně mi to tady vadí. A vůbec, hadr na ksichtu a ta čepka ve studiu pod sluchátkama, jak nějaký šestnáctiletý, přihlouplý hipster. Škoda, promarněná příležitost vypadat jako normální člověk a udělat pěknou písničku se světovou megahvězdou. 

 

V 22. 3. 2021 v 15:03, Marty89 napsal:

To je přesně to, co jsem taky absolutně nepochopil, proč má ten hadr. A přitom je sám někde ve svém domacím studiu.

Vy tomu nerozumite, to je folkova tradice zpivat s bordelem na xichte, satek, maska nebo idealne smetak pres oblicej doda pisnicce tu spravnou folkovou atmosferu ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Ulver mne nejvic bavi ze bez ohledu na to, na jaky vlne si Garm zrovna ujizdi(black metal, pagan folk, elektronika, industrial, pop, 60s psychadelic rock, world music...) vzdycky je vysledkem zatracene kvalitni muzika, i kdyz asi ne zdaleka pro kazdeho, vetsine lidi sem si vsimnul vadi texty, ktery jsou vetsinou takovy seversky temny ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti mě darovali, jo a počasí zároveň dvě hodinky vzácného času na kvalitní poslech :guitar: Po velmi dlouhé době jsem si naordinoval Johna, wow. Jsem seděl jak přibitej, člověk si vždycky uvědomí když ho slyší, že to byl prostě zázračný muzikant :notworthy:

DSC01574_1_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...