Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

@ismit a na základě čeho usuzuješ, že ho už ty cca tři roky od doby, co to vyšlo, nemám :)

Asi nejvíc mě dostává, jak se v odrhovačce od Mňágy napojej na existenciální rozměr, kterej je v originálním provedení snadno k přehlédnutí.

Já jsem jinak do OTK celkově magor, poprvé jsem je viděl eště na Deltě (dneska cizinecká policie) jako gymnazista těsně po tom, co vyšel KOT, vůbec jsem předem nevěděl, co čekat, a Slapy měl pak v hlavě asi měsíc.

SRR sekta má svoje pro a proti, Ježek taky může bejt svůj, ale asi si pudu dát eště pivo a zase sjedu Brno .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak jsem se celkem trefil :)
souhlas. Ještě jsme se nedohodli, Vandrovali hudci a Mňága, perfektní začátek. myslím, že jsem je na Deltě taky jednou viděl. Klub Delta, starý dobrý časy! Jednou jsem tam byl v kině, na Amores Peros, abylo tam asi 15 stupňů, po dvou hodinách jsme docela promrzli. Jednou, asi v 9tce jsem tam viděl koncert kapely Čertův punk - to byla teda opravdu ultra přísná akce, to jsem opravdu zíral, co se tam sjelo za "lidičky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně to tam charakteristicky nasládle smrdělo (v objektu byla pekárna, snad proto), měli tam Gambrinus Weizena dokud něco takovýho existovalo, poprvé jsem tam viděl pro mojí ranou dospělost zásadní Pluto (i když to už dneska poslouchat moc nedovedu) a Oswald Schneider (tam ta jiskra furt je, ale jen někde) a plno dalších věcí, skamarádil se s pár lidma...

No nic, přestaňme to tady plevelit kolegům a "velkým" kapelám :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro změnu sem místo nové muziky plácnu něco starého, ale zato nadčasového.
Občas se mi stane, že zůstanu sedět s otevřenou pusou a říkám si do prčic proč mi trvalo tak dlouho "objevit" tuto starou věc...
v pondělí jsem jel autem ze Slovenska a normálně jsem musel zastavit, abych to celé vstřebal
Pak jsem si to pustil ještě 4x....

Pan George Harrison, album All Things Must Pass, skladba Out Of The Blue

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Duke650 napsal:

Pro změnu sem místo nové muziky plácnu něco starého, ale zato nadčasového.
Občas se mi stane, že zůstanu sedět s otevřenou pusou a říkám si do prčic proč mi trvalo tak dlouho "objevit" tuto starou věc...
v pondělí jsem jel autem ze Slovenska a normálně jsem musel zastavit, abych to celé vstřebal
Pak jsem si to pustil ještě 4x....

Pan George Harrison, album All Things Must Pass, skladba Out Of The Blue

 

👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...