Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Hasňa napsal:

Paráda. Prince se mi do katalogu zážitků dostat nepovedlo. 

V podstatě náhoda. Chtěli jsme na George Michaela v Praze a on to tenkrát zrušil, volal jsem to nasraně ženě a v ten moment na mě na netu vyskočilo, že Prince přidává koncerty na svém tehdejším světovém turné, které se celé odehrávalo v Londýně. Tak říkám, tak pojedem na Prince, ne?  To bylo ve středu a lístky se měly prodávat v pátek od 9.00. Takže telefonát kamarádce do Londýna, ta se pověsila na telefon, no a vyšlo to. Byli jsme na úplně posledním koncertě. A lístky byly třikrát levnější než na toho Michaela. Ovšem kamarád, který byl den před náma měl větší štěstí, protože na afterparty, v baru přímo v O2 areně, si přišel Prince zajamovat. Udělal to tak víckrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem tkví specifika "japonských vinylů"? Já slyšel, že mají jinak posazené basy a je to takové líbivější ale zase neodpovídá čistému hudebnímu přednesu... zkrátka, jako bys otočil basy doprava... nebo je v tom i něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi lepší dynamika. Asi by to chtělo porovnat s jiným výrobcem desky. Přijde mi, že basy musím víc vybudit. Výšky a středy na moje starý uši excelentní....To tedy už taky prd slyším a sestavu mám ze sedmdesátek.

Zesilovač Pioneer SA 8500II

Gramofon Pioneer PL518x

Přenoska AT-VM540ML

Bedny Pioneer CS 603

Ekvalizér Pioneer SG 9800

 

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky jenom jednu mainstream Japan desku - Dave Bruebeck, myslím, že Time Out. Zní to krásně, čistě, detaily nevím, budu si muset zase poslechnout. Je to z shopu v Černé Růži, kde má snad jenom Japan pressy. 
zajímalo mě, jestli má nějakou japonskou hudbu. nemá, že by to prý nikdo nekupoval :).
@Oplt tak  to se schodneme, přebasované to podle mě nijak není. Dynamika bude ten klíčový výraz.
Já mám jinak poměrně dost desek japonského hardcore punku a to je taky hodně uznávaný žánr. Třeba desky PAINTBOX jsou pkěně nahulený. Asi největší kult je GAUZE (ale těm vychází dost pressů taky v US, nebo Evropě).

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2021 v 11:17, Irwinek napsal:

To jsi mne potěšil, já myslel, že Jarreho a Vangelise už poslouchám jen já 😄

Kdepák, to já mám od kluků defakto všechno :punk: Pouze Vangelis je poslední dobou nějáko moc vesmírný a něják moc mi nesedí, ale jo, speciální chvilky pro poslech se najdou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, African napsal:

Kdepák, to já mám od kluků defakto všechno :punk: Pouze Vangelis je poslední dobou nějáko moc vesmírný a něják moc mi nesedí, ale jo, speciální chvilky pro poslech se najdou....

No, přiznám se, že mám nejraději Chinu, City. El Greco už je příliš ponurá, Ocean mi nesedl. Ale koncerty v Amsterodamu a v Budapešti byly fantastické 😄

Jinak jsem si z tohohle ranku oblíbil Phila Thorthona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...