Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

před 44 minutami, Harwey napsal:

Daleko na tribunu, sektor C206. No poponahlajte sa, kym nastupi RHCP bude to tam plne.

 

Tak už je mám v košíku, moc se na ně těším a mám je moc rád :guitar: Ale naživo to klukům prý moc nejde, hlavně zpěvákovi co jsem slyšel....tak pak dejte vědět jaký byli :punk:

Screenshot_20220404-195507~2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento koment u videa jsem nepsal já, ale klidně bych se pod to podepsal. Snarky Puppy jsem objevil na YT náhodou, když jsem byl 8 týdnů po úrazu "nechodící". Časem jsem vstřebal všechna jejich alba a videa.... a pak jsem začal hledat jednotlivé muzikanty ... Bill Laurance, Mark Lettieri, Shaun Martin, Larnell Lewis a mnozí další ... to je nepředstavitelný zdroj radosti z hudby.

I have to say that discovering Snarky Puppy has probably been the most incredible music experience I've ever had in my life. The rabbit hole I've gone down to find everything and everyone connected to Snarky Puppy has given me more new music that I can barely keep up with it all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Jak už jsem zmiňoval jinde, vyrazili jsem na Blondie. Byly trochu obavy, jaký to bude na živo (přeci jen už tam nějaký roky jsou), ale bylo to úplně super.

Fajn bonus byla předkapela - Johhny Marr, bejvalej katarista the Smith, kterej hrál kromě svejch věcí právě i několik kusů od Smith. Jo, dobrý to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kluci, konečně jsem setřídil svoji diskografii a podle základních žánrů jsem udělal seznamy obsahující interprety a názvy desek které mám postahované. Jde většinou o rock, metal i elektronickou hudbu.

Nevím zda tohle je na samostatné vlákno, ale každopádně zkusím nahrát soubory sem. Jsou to celkově skoro 2Tb hudby, většina je ve FLAC, ale i v MP3. Pokud by někdo měl zájem o něco, klidně napište SZ a domluvíme jakým způsobem Vám to nasdílím. 

 

Na oplátku třeba uvítám nějaké seznamy od Vás. Pokud by to mělo vadit, klidně zápis smažu.

 

Ambient FLAC.docx České FLAC.docx Cizí MP3.docx České MP3.docx Electronic FLAC.docx Hardrock cizí FLAC.docx Multiinstrumental FLAC.docx Pop FLAC.docx Woman FLAC.docx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 28 minutami, African napsal:

RHCP? Jak jim to šlo klukům?

ano RHCP...vies co, aj dobre to bolo, Tonko zvladol spievat...

jasne ze perfekt, zena spokojna, co viac si priat.

dali taky set starych aj novych, mali to nacvicene chlapci..na to, ze 60-nici, celkom sa aj hybali:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...