Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 30. 12. 2022 v 14:07, patprom napsal:

Pro mě možná nejlepší live album co znám


e1639dde3b9d7d96a83687bd363d71bb.jpg

Iron jsem měl vždycky strašně rád, když jsem byl mlád 😁 a už toho mají tolik že jsem nevěděl kde začít, takže díky za tip... dnešní zásilka :punk:

DSC_3969~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, African napsal:

Dávám je dohromady komplet :punk:

To Horhe: Pěkné to máš 👍 Co máš za gramec?

Pro-Ject https://www.rodel-audio.cz/produkty-pro-ject-1xpression-iii-comfort-2m-red-detail-981

Akorát jsem tam dal modrou ortofonku

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím pěknou sestavičku tak se taky trochu pochlubím. Gramec je Tesla NC450 potuněný hliníkovým talířem od p. Zatloukala a hliníkovým subtalířem vyrobeným v práci. Motorek má uloženy na gumičce jako NC500 a předělaný na adaptér, aby byla střídavina mimo gramec. Ješte mám ve skříni NC440 a NC 500 oba jako nové, talíře původní absolutně rovné. K tomu mám i CD Tesla MC911 ještě s fólií na displeji a AZS223 pěkně do věže. No a na fotce zbytek - Referenční zesilovače Pioneer A616 a A656, Skromný základni ale nesmrtelný kotoučák Akai GX4000D a nějakej CD a MD Sony, ono těch MD moc na výběr nebylo a CD k tomu bylo za 500, jinak nejsem fanda Sony. Bedny Heco 2 páry a Wega (rebrand Canton) rok výroby cca 78-79 - klasika rigidní uzavřené ozvučnice kaloty na výškách i středech (50mm!), sloupy s bassreflexem nemám rád. a nějaká ta Tesla se valí všude, třeba jako stojany 😁. A k tomu cca 400-500 LP ve skříni a zásobu jednou nahraných pásek Maxell UD. Jo a někde mám i kazeťák od Denonu a nějaký originály Visáčů na kazetách. 

16735640566217550348361858626727.jpg

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď Dire Straits - Love over gold, telegraph road to je naprostá klasika.

Předtím Josef Kainar - Obelisk. Taky pecka.

Vše samozřejmě z původních vinylů. Z digitálu poslouchám jen to co na LP nevyšlo případně se nedá sehnat. A co si můžu aspoň půjčit si nahraju na pásky.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včera ve Žlutym psu v Pardubicích Krausberry. Muzika super, ale co předváděl personál jedním slovem tragédie. V životě se mi nestalo, že bych si nemohl ubalit brko vevnitř a když si ho pak vykouřím venku. Lahvová Plzeň za 60 teplá jak chcanky, na výčepu jenom Staropramen, podle mě jedno z nejhorších piv v Čechách. Proč to vůbec někdo ve východních Čechách točí. Navíc když koupili a zavírají Pardubický pivovar, tím akorát všechny nasrali a v Pardubicích se snad už nenajde nikdo, kdo by to dobrovolně pil. A oni to ti debilové točí v klubu.  Stejnej drink jednou za 260, pak za 180. Barmanka vykroucená a měla černý kruhy pod očima jak na dojezdu po čtrnácti dnech. Nasrala mi do ginu s tonikem okurku bez optání kráva.

IMG_20230128_221841.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...