Jump to content

Recommended Posts

V 10. 12. 2020 v 13:30, Harwey napsal:

neomrzi

SKA-P som už pekne dlho nepočúval, paráádny koncert :)  ja počúvam v poslednej dobe Hranu 

• 2 weeks later...
  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mně se právě Surrender líbí stejně jako se nedokážu zaposlouchat do Push The Button - ani v jednom případě to nemá racionální důvod. Zjistil jsem, že je to ideální hudba k řízení, když jsem si pustil

Vzhledem k setkání původního složení skupiny Bad Boys Blue k nazpívání dvojdiskového CD alba složeného ze starých pecek, které právě vyšlo v Německu, nemohu zapomenout na jednu z největších.   http://

tak si dame dalsi old school a hura do konfigurace switchu, system-view ...   https://www.youtube.com/watch?v=D3LE6_y8J0s

Tak jsem si našel čas na vánoční dárek, koncert pana Waterse na kterém jsem byl zároveň v Praze. Wow, BR má parádní zvuk, je pěkně barevné a celé velmi povedené, opět husina 👍👍

DSC_0076_1.JPG

DSC_0075 (1).jpg

DSC_0079 (1).jpg

Z tohodle mam husi kuzi.Waters s Eddiem z Pearl JamTo jsou pro me ohromny emoce

Sent from my iPhone using Tapatalk
před 34 minutami, liskus napsal:

Z tohodle mam husi kuzi.Waters s Eddiem z Pearl Jamemoji106.pngTo jsou pro me ohromny emoceemoji106.png

Výborný 👍 Ono ti to na tom mém novém telefonu i docela pěkně hraje :D

• 2 weeks later...

Narazil jsem na playlist “Songs That Changed Music” a je to mňamka luxusní. Na své si přijdou nejen fanoušci řady různých interpretů (informace o době a okolnostech vzniku dané nahrávky), ale i muzikanti (představení použitých nástrojů, krabiček, efektů atd.)

V 23. 1. 2021 v 15:37, liskus napsal:

Pink Floyd Delicate sound of thunder

odporúčam toto od Gilmoura 

@spaja vynikajici - znam... ale vzdycky si vzpomenu na nejmenovany komercni porad na komercni televizi - ne proto, ze tam zpiva Vojtek a jde mu to, ale protoze Etzler - vzdycky me nakopne to, jak to da - jasne, je to psany pro tenor a vsichni co to zpivaji... jsou vesmes tenori... ale Etzler (i kdyz ho moc nemusim) - velka poklona za to, ze to dal...a hlavne jak to dal.

abych nebyl uplne OT, tak ted tu posloucham toto:

no pak jsem narazil na totok:

pravda je takova, ze posloucham uplne vetsinou veci, ktere ostatni nedavaji, nechapou, jak to muzu poslouchat, ale ted proste mam tohle - a muze za to Bert a jeho fotka tady na foru, protoze jsem zase vzal na stul zase neco z Islay abych mel zmenu od Uigeadailu... :)

no a pak neco na uklidnenou :)))

https://www.youtube.com/watch?v=cw7G2cb2_fU