Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mně se právě Surrender líbí stejně jako se nedokážu zaposlouchat do Push The Button - ani v jednom případě to nemá racionální důvod. Zjistil jsem, že je to ideální hudba k řízení, když jsem si pustil

Vzhledem k setkání původního složení skupiny Bad Boys Blue k nazpívání dvojdiskového CD alba složeného ze starých pecek, které právě vyšlo v Německu, nemohu zapomenout na jednu z největších.   http://

tak si dame dalsi old school a hura do konfigurace switchu, system-view ...   https://www.youtube.com/watch?v=D3LE6_y8J0s

Po dlouhé době (několik hodně let) jsem objevil mezi CD Judas Priest - Painkiller, sakra už týden je nemůžu dostat z hlavy.
Díky za tip, zrovna jsem si říkal, co jsem už dlouho neslysel

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

před 5 hodinami, McStinger napsal:

A popri tom narazil na toto, celkom zaujímavé:

The HU su hviezdy, to len ty dokazes pozerat australSKA a popri tom na nich "narazit" :D Tieto etno zamerane rockove/metalove veci su niekedy fakt prima, v poslednej dobe toho hodne pocuvam. no ved uznaj, maju to v DNA

alebo islandania vo vlnenych vestickach, no ti uz hraju stvrt storocie

před 5 hodinami, Prochy68 napsal:

Díky za tip, zrovna jsem si říkal, co jsem už dlouho neslysel

Skús aj Firepower, dosť počúvateľné

před 4 hodinami, instant napsal:

The HU su hviezdy, to len ty dokazes pozerat australSKA a popri tom na nich "narazit" :D Tieto etno zamerane rockove/metalove veci su niekedy fakt prima, v poslednej dobe toho hodne pocuvam. no ved uznaj, maju to v DNA

alebo islandania vo vlnenych vestickach, no ti uz hraju stvrt storocie

No jo, ja som už konzerva a na nové veci musím náhodou naraziť. Okrem toho etno v metale zrovna nemusím, ak prekročí rozumnú mieru (napr. posledný celkom podarený Nightwish s tým občasným írskym švrdlikaním, len čakám, kedy na mňa vybehne Flatley). Skrátka, metal a kadejaké píšťalky a husličky, to nie je nič pre starého thrash-metalistu. Občas počúvam toto, malej sa to páči a určite nepoznáš. Nemôžeš poznať všetko :). Od druhej minúty to celkom chytí dych a aj stupnica v pomalej časti je zaujímavá :)

Jj, já to spíš myslel Judas Priest obecně, že jsem už dlouho neslysel

Já od té doby, co vyšlo nové album, tak neposlouchám nic jiného. Asi ne každý tomu přijde na chuť, ale celé album se mi líbí melodicky a hlavně textově.

...zamáčkl jsem slzu dojetí a vzpomínek...tahle skladba, někdy v sedmdesátých letech minulého století, určila směr hudby co poslouchám dodnes.... 🙂 LEČO HEEEJ..... 🙂 🙂 

Edited by Diamondking
ÚPRAVA

Tyhle dva živáky mě vrátili zpátky na vysokou :)

Obzvlášť super u The Killers 24. minuta For Reasons Unknown a u Stereophonics poslední song Dakota.

Ach jo, to byly časy...

Cumim na Springsteena a nechapu co vsechno na tom podiu necha. V sedesati (tehdy)! Tri hodiny... 

565E7BEE-D669-4787-91B9-9420A8B294F9.jpeg