Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mně se právě Surrender líbí stejně jako se nedokážu zaposlouchat do Push The Button - ani v jednom případě to nemá racionální důvod. Zjistil jsem, že je to ideální hudba k řízení, když jsem si pustil

Vzhledem k setkání původního složení skupiny Bad Boys Blue k nazpívání dvojdiskového CD alba složeného ze starých pecek, které právě vyšlo v Německu, nemohu zapomenout na jednu z největších.   http://

tak si dame dalsi old school a hura do konfigurace switchu, system-view ...   https://www.youtube.com/watch?v=D3LE6_y8J0s

před 19 hodinami, nickolas napsal:

A tohle je moment u ktereho dycky brecim! A uz du spat no...

41AF8779-2F66-41C0-BDD5-389481174740.jpeg

To je při Waitin on a sunny day že jo? Já teda nebrečím, jen si přeju, aby ten kluk uměl slova a líp zpívat.

Ale jinak super atmosféra i písnička.

před 15 hodinami, Muffik napsal:

To je při Waitin on a sunny day že jo? Já teda nebrečím, jen si přeju, aby ten kluk uměl slova a líp zpívat.

Ale jinak super atmosféra i písnička.

Jj, je to ono. Me je dycky toho kluka strasne lito. Na jednu stranu obrovsky zazitek, na druhou na nem je videt jak je z toho uplne vyrizeny z toho soku :D

tak a ja zase pro zlepseni nalady

hudebne je to takovy... rekneme unile... ale texty jsou super

aneb kdo neslysel o odinovi a ikee tak zde song

edit: pasaz s odinem zacina 02:31, ale stoji to za to shlednout cele... je to radne ujete a vesele dobre

Edited by nekdo

Když pročítám tohle téma, tak tu radši přispívat nebudu se svým vkusem, který většinou obsahuje z velké většiny pop. 😁

Proc, ja jsem treba osobne zjistil ze i u hudebnich stylu ktery doslova nesnasim, se cas od casu najde kapela ktera stoji za poslech a obcas neni na skodu rozsirit si obzory ;)

Podle mne nejlepsi od Royal Blood bylo jejich prvni album- druhe mne hodne zklamalo... Takze moc nateseny na treti nejsem

Edited by Navazka
V 7. 3. 2021 v 22:09, Marty89 napsal:

Když pročítám tohle téma, tak tu radši přispívat nebudu se svým vkusem, který většinou obsahuje z velké většiny pop. 😁

Naopak, aspoň tu nebude monotematicky jen rock & metal.

V 15. 3. 2021 v 10:58, Navazka napsal:

Podle mne nejlepsi od Royal Blood bylo jejich prvni album- druhe mne hodne zklamalo... Takze moc nateseny na treti nejsem

jj první album bylo top,nedělám si iluze že nové bude stejně dobré,ale necháme se překvapit

jinak Serj má nový kousek 👍🎵🎵

před 2 hodinami, spineshank napsal:

jinak Serj má nový kousek 👍🎵🎵

Koukám, že to je z novýho EPíčka. To si večer rád poslechnu. Jinak si často s lítostí vzpomenu na ten pražskej koncert, což byla dost bída. Ne kvůli němu, ale organizačně i zvukově to stálo za vyliž.

před 4 hodinami, warann napsal:

Koukám, že to je z novýho EPíčka. To si večer rád poslechnu. Jinak si často s lítostí vzpomenu na ten pražskej koncert, což byla dost bída. Ne kvůli němu, ale organizačně i zvukově to stálo za vyliž.

Zatím jsem na to EP nikde nenarazil kde by se dalo poslechnou

ale mělo to jit tuším dnes ven

před 15 hodinami, spineshank napsal:

Zatím jsem na to EP nikde nenarazil kde by se dalo poslechnou

ale mělo to jit tuším dnes ven

Ja jedu tady, dole je videt, ze datum vydani je skutecne vcerejsi jak pises. 

FB40FDCB-AB2F-4E02-821A-AA179BCED17B.png

Edited by warann