Jump to content

Recommended Posts

Potešila mne deska Stinga - Duets, ačkoliv se v některých případech nejedná o hyper novinky. Je to příjemný poslech. 8eb09a78e4c4d0ac1eb7d53f0fc7d113.jpg

• Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mně se právě Surrender líbí stejně jako se nedokážu zaposlouchat do Push The Button - ani v jednom případě to nemá racionální důvod. Zjistil jsem, že je to ideální hudba k řízení, když jsem si pustil

Vzhledem k setkání původního složení skupiny Bad Boys Blue k nazpívání dvojdiskového CD alba složeného ze starých pecek, které právě vyšlo v Německu, nemohu zapomenout na jednu z největších.   http://

tak si dame dalsi old school a hura do konfigurace switchu, system-view ...   https://www.youtube.com/watch?v=D3LE6_y8J0s

V 15. 3. 2021 v 11:07, Muffik napsal:

Naopak, aspoň tu nebude monotematicky jen rock & metal.

Ok, řekli jste si o to sami.

A pak se bez mučení přiznám, že mám rád Taylor Swift. :D

Škoda, že Bon Iver, kterého mám jinak velmi rád, v mixu do auta mám Holocene, Blood Bank, Skiny Love, zpívá přes tu utěrku, děsně mi to tady vadí. A vůbec, hadr na ksichtu a ta čepka ve studiu pod sluchátkama, jak nějaký šestnáctiletý, přihlouplý hipster. Škoda, promarněná příležitost vypadat jako normální člověk a udělat pěknou písničku se světovou megahvězdou. 

To je přesně to, co jsem taky absolutně nepochopil, proč má ten hadr. A přitom je sám někde ve svém domacím studiu.

• 2 weeks later...
V 22. 3. 2021 v 14:16, Hasňa napsal:

Škoda, že Bon Iver, kterého mám jinak velmi rád, v mixu do auta mám Holocene, Blood Bank, Skiny Love, zpívá přes tu utěrku, děsně mi to tady vadí. A vůbec, hadr na ksichtu a ta čepka ve studiu pod sluchátkama, jak nějaký šestnáctiletý, přihlouplý hipster. Škoda, promarněná příležitost vypadat jako normální člověk a udělat pěknou písničku se světovou megahvězdou. 

V 22. 3. 2021 v 15:03, Marty89 napsal:

To je přesně to, co jsem taky absolutně nepochopil, proč má ten hadr. A přitom je sám někde ve svém domacím studiu.

Vy tomu nerozumite, to je folkova tradice zpivat s bordelem na xichte, satek, maska nebo idealne smetak pres oblicej doda pisnicce tu spravnou folkovou atmosferu ;)

Zima neustupuje, nějaký čas na poslech ještě bude :punk: Na JMJ se klepu jak malý kluk, a CD obal + booklet k Lennonovi nemá chybu. Ať žijí pevné nosiče... 🙏

DSC_0781_1.JPG

DSC_0782_1.JPG

DSC_0784.JPG

Na Ulver mne nejvic bavi ze bez ohledu na to, na jaky vlne si Garm zrovna ujizdi(black metal, pagan folk, elektronika, industrial, pop, 60s psychadelic rock, world music...) vzdycky je vysledkem zatracene kvalitni muzika, i kdyz asi ne zdaleka pro kazdeho, vetsine lidi sem si vsimnul vadi texty, ktery jsou vetsinou takovy seversky temny ;)

Děti mě darovali, jo a počasí zároveň dvě hodinky vzácného času na kvalitní poslech :guitar: Po velmi dlouhé době jsem si naordinoval Johna, wow. Jsem seděl jak přibitej, člověk si vždycky uvědomí když ho slyší, že to byl prostě zázračný muzikant :notworthy:

DSC01574_1_1.JPG

• 3 weeks later...

Další dávka cédéček, a na Biafru se těším jak malý kluk... vzpomínky na divoká léta :punk:

DSC_0905.JPG

Další dávka cédéček, a na Biafru se těším jak malý kluk... vzpomínky na divoká léta :punk:
DSC_0905.thumb.JPG.82aeb5bb4b2b7cd470955bff67fb76df.JPG
Všechno parádní, můj favorit je point yello
před 29 minutami, Frostie napsal:

Všechno parádní, můj favorit je point yello emoji4.png

Yes, klepu se na něj, ani jsem nevěděl že něco nového vydali 👍