Přejít na obsah

Portuguese Chrono- má to cenu?


volfda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ak chces 7days, pockaj si na ne. Pretoze akokolvek su Chrono krasne a podla mna aj velmi dobre (upravy stroja su znacne), stale ked ich budes nosit a niekde zbadas 7days si spomenies ze si mohol mat tie. To je ale len subjektivny nazor.

 

Ja som najskor tiez chcel kupit chrona, ale ked som si obidve porovnal v predajni, dal ich na ruku - bolo rozhodnute. 7days a nic ine. Je to o pocitoch, investicii ale hlavne tu ide o dlhodobu vec, nie nieco co vymenis po pol roku za ine.

 

Tot moj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chces 7days, pockaj si na ne. Pretoze akokolvek su Chrono krasne a podla mna aj velmi dobre (upravy stroja su znacne), stale ked ich budes nosit a niekde zbadas 7days si spomenies ze si mohol mat tie. To je ale len subjektivny nazor.

 

Ja som najskor tiez chcel kupit chrona, ale ked som si obidve porovnal v predajni, dal ich na ruku - bolo rozhodnute. 7days a nic ine. Je to o pocitoch, investicii ale hlavne tu ide o dlhodobu vec, nie nieco co vymenis po pol roku za ine.

 

Tot moj nazor.

 

Vidím to stejně. Na ruce jsem je měl, měl jsem je dokonce 3 dny u sebe a nosil je. Takže rozhodnuto je, 7days budou moje IWC definitivky, ale mají ještě čas... Chrona shledávám, jako krásné hodinky, ale také jako nesmyslný mezistupeň, takže budu zatím lovit v jiných vodách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tu tak čtu, tak jsi v pasti..:)

Raději si opravdu počkej a nevystupuj v přestupní stanici..:)

 

Místo toho vlítnu do dalščích ne HH Rolexů, či do Panerai... 7 days si nechám jako vyšší metu. Konec konců člověk musí mít nějaký sen a i když by si ho mohl splnit, nikdy neuškodí ponechat si ho ještě před sebou, alespoň se mám na co těšit :speak_cool: Protože kdybych si je koupil, kam pak dál? PAM 270, PP, AP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Malé info pro vážné zájemce.

V pátek jsem si je prohlížel u Dušáka. Pan prodávající mi řikal, ať neváham jestli je chci.

Tyhle vystavený jsou ještě za dobrou cenu, včera přišlo zboží a ty další už budou o cca 10t. dražší.

Jestli je to pravda nebo prodejní strategie to vážně nevim. Ale třeba to někomu pomůže se rozhoupat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé info pro vážné zájemce.

V pátek jsem si je prohlížel u Dušáka. Pan prodávající mi řikal, ať neváham jestli je chci.

Tyhle vystavený jsou ještě za dobrou cenu, včera přišlo zboží a ty další už budou o cca 10t. dražší.

Jestli je to pravda nebo prodejní strategie to vážně nevim. Ale třeba to někomu pomůže se rozhoupat. Posted Image

 

 

S takovým přístupem ať jde pán prodavač od Dušáka někam. Posted Image Hodinky za sto táců nejsou rohlíky v krámě - neprodávají se každý den. Ještě by mohl říci, že nesmíš vůbec přemýšlet a už ne vůbec doma a pak přijít - mohlo by se stát, že už nebudou Posted Image

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé info pro vážné zájemce.

V pátek jsem si je prohlížel u Dušáka. Pan prodávající mi řikal, ať neváham jestli je chci.

Tyhle vystavený jsou ještě za dobrou cenu, včera přišlo zboží a ty další už budou o cca 10t. dražší.

Jestli je to pravda nebo prodejní strategie to vážně nevim. Ale třeba to někomu pomůže se rozhoupat. ;)

 

To mě připadá jako nějaká prodejně strategická bejkárna, v době, kdy Euro padá. Tohle kdyby na mě prodavač vybalil, tak bych je tuplem u něj nekoupil. Tohle je fakt zboží, u kterého se rozhodně nespěchá, chce to takové to přešlapování, zvažování, chodit se tam na ně koukat a vždycky se s nimi trochu pomazlit a ne teď je třeba je koupit jinak nebudou. A myslím, že kdyby je někdo opravdu chtěl, tak mu je rádi seženou i prodají minimálně za tu nižší cenu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

A myslím, že kdyby je někdo opravdu chtěl, tak mu je rádi seženou i prodají minimálně za tu nižší cenu.

 

tohle bohužel v Česku neplatí - na začátku roku se nastaví euro na 29korun a v tomhle duchu se jede celý rok - prodavač je jenom prodavač a majitel ? - ten je v klidu - on nějaký nýmand přijde a koupí = nepružné ČESKO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S takovým přístupem ať jde pán prodavač od Dušáka někam. Posted Image Hodinky za sto táců nejsou rohlíky v krámě - neprodávají se každý den. Ještě by mohl říci, že nesmíš vůbec přemýšlet a už ne vůbec doma a pak přijít - mohlo by se stát, že už nebudou Posted Image

 

 

vono i ty rohlíky podraží, dočkej času...

 

http://ekonomika.ihned.cz/c1-45501820-oecd-ceny-obili-kvuli-ruske-neurode-sice-prudce-rostou-ale-neni-duvod-k-panice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, ty zalez a koukej na tamější odboj na Primě s Melem Gibsonem, když už Ti zavřeli bratry Mašíny. Posted Image

 

nemůžu posoudit, v té době jsem nežil... nejsou to tvá slova?

neutírej si furt nos do rukávu a mazej spát, večerda už skončil...Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, kurz CZK EUR se většinou nastavuje u tohoto zboží v řádu dnů, pokud padá koruna a v řádu měsíců pokud padá euro. Takže dneska maj EUR za nějakých 26.50. A jinak u Dušáka jsem zažil, že na 1 hodinky v limit.edici byli na krámě v jeden okamžik 3 zákazníci a dostal je ten, kterej měl rezervaci (tedy já). Takže jsou i takový případy...

 

P.S. Béčka prej taky zdraží po prázdninách, což je paradox vzhledem k padajícímu euru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, kurz CZK EUR se většinou nastavuje u tohoto zboží v řádu dnů, pokud padá koruna a v řádu měsíců pokud padá euro. Takže dneska maj EUR za nějakých 26.50. A jinak u Dušáka jsem zažil, že na 1 hodinky v limit.edici byli na krámě v jeden okamžik 3 zákazníci a dostal je ten, kterej měl rezervaci (tedy já). Takže jsou i takový případy...

 

P.S. Béčka prej taky zdraží po prázdninách, což je paradox vzhledem k padajícímu euru.

 

A co to bylo za krasavce, smím-li se zeptat? (Myslím ty hodinky)? :rolleyes:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...