Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Tak konečně jsou doma... Já vím, není to žádná vzácnost a pravověrní by mi vytkli i to nerezové pouzdro, ale přece jenom je to na nošení. A jedna z mála věcí, které mi zbyly po mém prastrýci. Tyhle hodinky nosil už když jsem byl malej kluk (a asi už i nějakou dobu předtím) a já byl unešenej tím, že ve tmě svítily. Když se mi dostaly do ruky, už nešly. Ještě musím zjistit, co jim vlastně bylo. Takže kompletní oprava stroje, výměna pár dílů (minutové kolo, hřídel korunky, setrvačka a ještě něco, co jsem nepoznal), no a pouzdro. Původní samozřejmě pečlivě uschováno. Zbytek, cifr, ručky původní. Takže moje čtvrté Sporty II (2 x Humberto kal. 68, 1x automat kal. 96) a desáté Primky celkem (2 x kal. 50, 1 x kal. 52, 1 x kal. 68, 1 x kal. 80 a 1 x quartz) - na to, že nejsem žádný sběratel a jen zachraňuju, co se mi dostane do ruky... Ještě musím nějak "pořešit a vykomunikovat" řemínek. Poslali mi jiný, než jsem chtěl. Nechal bych to být, ale vzhledem k jeho ceně...

post-44-0-22477100-1398506908_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Saddam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, nevím, kde na foru jsem narazil na tuhle fotku, takže se autorovi omlouvám a samozřejmě žádám o povolení sem fotku dát. Myslím, že dokonale oslavuje PSII humberta. Autorem řemenu by měl být Ondřej Šíma. Nádhera, něco na tento způsob hledám a stále nemám inspiraci, poraďte ještě, dík

 

 

post-3552-0-48818900-1398546815_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, nevím, kde na foru jsem narazil na tuhle fotku, takže se autorovi omlouvám a samozřejmě žádám o povolení sem fotku dát. Myslím, že dokonale oslavuje PSII humberta. Autorem řemenu by měl být Ondřej Šíma. Nádhera, něco na tento způsob hledám a stále nemám inspiraci, poraďte ještě, dík

 

 

Inspiraci bych měl - jen si vybrat

 

 

post-5320-0-28007800-1398597826_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdybych doma pohledal ...

 

Jako primek pár máš, vo tom žádná :smile_anim: , ale mě jde o řemen, viz můj dotaz http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/27783-prim-sport-2/?p=1148700.

Na tvý fotce moc řemenů nevidim a ty co vidim, jsou všechny stejný :sad01_anim: . Tenhle od pana Šímy je super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako primek pár máš, vo tom žádná :smile_anim: , ale mě jde o řemen, viz můj dotaz http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/27783-prim-sport-2/?p=1148700.

Na tvý fotce moc řemenů nevidim a ty co vidim, jsou všechny stejný :sad01_anim: . Tenhle od pana Šímy je super!

 

 

Jenže tam patří "rallye guma" a ty tam jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim Sport 2 jsem zatím zasunul do pořadníkové krabice, k hodinářce se ponesou úplně jiný slvosty z burzy. Tady bych ještě ale podotknul, že jsem konečně po odkladech "prošťouch" to rybářský těsto pod korunkou toho, co jsou možná trakrory. Nevím úplně přesně, to se ještě uvidí, potěcha je, že s ní nůžu volně točit. Otáčet ručičky a dokonce natahovat. Strojek je celý, běží, moc se mu sice nehce a po třech hodinách se zastaví. Ale možná sem to jen málo natáhl. Korunka je celkem ojetá až olezlá a určitě více klouže než natahuje,.Foto dodám, ale do správného vlákna.

**

:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ahoj,
dnes mi přišly z aukra Prim Sport II 


http://picsstorage.aupedo.com/aupedolive5/040614/6bb14db135405930428e95a87d7e1d3f.jpg

 

 a jelikož jsem v těchto záležitostech panic :), potřeboval bych poradit.
První otázka, k čemu slouží to černý otočý ozubený kolo?
A druhá, jak se nastavuje datum?

díky za odpověďi

Upraveno uživatelem fredie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...