Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Krátké porovnání lunet Prim Sportů 2 co do kvality (nikoliv velikosti). Vlevo dětské Sporty od "soudruha" před téměř čtyřiceti lety! Luneta s ostrými neokousanými čísly, popis čísel vystředěný doprostřed šířky lunety - tleskám soudruzi :clap:! Vpravo luneta současných renovačních Prim Sportů 2 zaslaná mi po druhé (!!!) její reklamaci dnešním "Eltónem podnikatelem". Luneta s neostrými, rozplizlými, okousanými čísly, nevystředěnými doprostřed šířky lunety. Eltóne, soudruh byl před desítkami let daleko před Tebou v kvalitě lunet Sportů 2  :thumbsdown_anim: .

 

Poznámka: Původní starou lunetu na PS2 na neštěstí nemám - sháním!

 

Edit: Slovosled.

post-19465-0-86469500-1461313523_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to mají konečně vymakané když zvyšují ceny :D Já si myslím, že je celkem fuk, jestli se Parexo setře nehtem nebo ne. Bude to setřeno o chvilku dřív než ten origo Elton. 

 

Koupil jsem hodinky s parexem a musel jsem lunety vyhodil. Kromě toho, že to nešlo otočit, tak některý ačkoli jsem s tím nic nedělal tak praskly a dvakrát jsem přejel prstem a potisk zmizel. Sem tam se dají koupit origo na aukru . Nebude to levný jako v Eltonu ale zato vydrží léta než se to ohudlá. A sem tam je k mání na antik primu ale za raketu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krátké porovnání lunet Prim Sportů 2 co do kvality (nikoliv velikosti). Vlevo dětské Sporty od "soudruha" před téměř čtyřiceti lety! Luneta s ostrými neokousanými čísly, popis čísel vystředěný doprostřed šířky lunety - tleskám soudruzi :clap:! Vpravo luneta současných renovačních Prim Sportů 2 zaslaná mi po druhé (!!!) její reklamaci dnešním "Eltónem podnikatelem". Luneta s neostrými, rozplizlými, okousanými čísly, nevystředěnými doprostřed šířky lunety. Eltóne, soudruh byl před desítkami let daleko před Tebou v kvalitě lunet Sportů 2  :thumbsdown_anim: .

 

Poznámka: Původní starou lunetu na PS2 na neštěstí nemám - sháním!

 

Edit: Slovosled.

tak s tím hodnocením souhlas, sice to neřeším, ale občas tu sleduju fotky různých primek, kde luneta z Eltonu vyskytuje a to je fakt "rána do hlavy".  :eek: Největší hnus je vizáž čísla 50, to už ani není možný, že za tohle chcou prachy.... :frusty:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...