Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

 

 

 

Karlosi, ty jsi toho ještě neviděl...

Mám jedny stejné doma a hezkych pár dalších viděl.

Zekone, ty ručky jsou správné.

Csaba: Fakt nesvítí? Ani trochu? Pořádně je nasviť u žárovky, určitě maličko svítit budou.

  

Máš to o.k., jen tam nepatří ty ručky.

attachicon.gifps2,trio.jpg

  

Po těch letech, navíc podle zažloutlých ruček mohly ležet někde u okna, bude svítivost indexů nepatrná, nebo i skoro žádná. Vyndat je ze šuplíku, zaclonit rukou, to fakt svítit nebudou.

  

Já si zase myslím, že jsem vybledlé nikdy neviděl, protože stejně ani nevím jak bych je poznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi, ty jsi toho ještě neviděl...

Mám jedny stejné doma a hezkych pár dalších viděl.

Zekone, ty ručky jsou správné.       

Popravdě je mi to fuck, ale stojím si za tím, že je to složenina. V knize by to podle tebe bylo 68.386.1. Ale jak píšu, vybledne(spatinuje) lumi, barva sice taky, jen v tomhle případě nepochopím, proč né stejně i na ručkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza: A jak se poznají?

  

Nemá někdo fotku s částečně vybledlými indexy?

 

Mám, ale v Praze, jsem na horách. Mám srovnávací fotku třech odstínů.

 

 

  

Popravdě je mi to fuck, ale stojím si za tím, že je to složenina. V knize by to podle tebe bylo 68.386.1. Ale jak píšu, vybledne(spatinuje) lumi, barva sice taky, jen v tomhle případě nepochopím, proč né stejně i na ručkách.

Protože na ručkách je to klasický lak. Indexy jsou ještě dělané metodou sypání prášku do bzbarv?ho laku a asi to oxiduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

    

Protože na ručkách je to klasický lak. Indexy jsou ještě dělané metodou sypání prášku do bzbarv?ho laku a asi to oxiduje.

Ty jo, tys to povíšil to zamotaniny zamotané, práškem do laku se nanášela lumi. Když je to jen barva, co nemá svítit, proč by to nanášeli tak komplikovaně, stačilo to jednoduše natiskonou, teď jsi fakt smíchal jabka s hruškama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shoda je jasná,slozenina.

Otázka blednuti oranžové se tu taky řešila.jsou tu i názory,že bylo vice odstínů oranžové,ale osobně si myslim,že je to jen opravdu blednuti původní pomerancove oranžové.

Na jednu stranu píšeš, že složenina a hned dále, že blednutí! Nechápu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nescieti to a pri silnom slnecnom slnku vidiet jemny oranzovy nadych na tej lumi. Budu to tie z obrazka uplne vpravo. Rucky su tam hodne dlho, preto som si myslel i ja, ze bud 20rocny bastl, alebo nieco, co nie je v knizke. Ale ta oranzova vyblednuta dava zmysel. Videl som dalsie takete aj na predaj, preto som bol v tom, ze asi by to takto aj mohlo byt v poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...