Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Jen pro upřesnění - původní pouzdra starých Primek jsou pochromovaná mosaz, ne měď. 

 

Tady vidíš, jak jsem marný - celou dobu tu diskutujeme mosaz vs ocel a já pak řeknu "měď" - to už by mohla být diagnóza.

 

Nebo je nebaví dokola vysvětlovat to samé ...

 

To naprosto chápu - no v podstatě jste to tu už všechno řekli a asi bych dál neměl zaplevelovat toto vlákno. Příště si nejen nastuduji, ale ještě se před tím tady poradím, abych měl jistotu, že jsem nastudované také dobře pochopil a dostal to snad i do oka.

 

Ty PS2 mě mrzí, myslel jsem, že už jsem připravený a byl jsem na sebe pyšný, jak jsem si je zkontroloval - přitom to, že je to fejk, prodávající přímo inzeroval v textu, velkými písmeny a mořem vykřičníků.  Nějak jsem zazkratoval a kognitivním zkreslením si z toho udělal fičuru originálů .. ještě jsme při předávce sundávali dýnko a kontrolovali strojek - připadal jsem si jako velký kluk a při tom jsem byl zase jen typická kafka.

 

Tak třeba mé příběhy někomu dalšímu pomohou neudělat stejné chyby.

 

Ještě jednou děkuji za trpělivost a pomoc.

 

No a teď jdu založit další vlákno s názvem: "Prim ala Rolex - jak moc jsem naletěl?" :-( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k tomu dokup šrot v dobrém pouzdře a můžeš se posunout dál tím, že si sám přehodíš "střeva" do originálního pouzdra, nic na tom není.

 

no to dává smysl!

 

Jen se musím naučit rozpoznávat to správné pouzdro - až na něco narazím, tak si to sem dovolím hodit na feedback.

 

BTW co ta lunetka, ručičky a korunka? předpokládám, že korunku by neměl být problém koupit? re číselník tady někdo psal, že vypadá původní (?)

 

U pouzdra už vím, že se mám zaměřit na ostré hrany viz tip výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Není tohle fotka od Straků? Jestli ano, tak by si nebyl autentičností tak jist, ale rozhodně díky za pohledání.

Né, to je fotka z Antiku, asi Irenina. Ale su si jisté,že to je ZJS, kua, však se podívé, ne? Kdyby to byl automat s Myotou, byl by dole pod 6 nápis Japan mouvement, jako že máš Japonské vercajk  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...