Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

A proč by jsi je nenosil i v ne nerezový verzi? Však oni něco vydrží! Tak holt nezbudou přiští generaci, ale doteď koupíš za pár stovek humberta a nebo za nízký tisíce lepší varianty a budou ti moct dělat ještě spoustu let společnost a jsou skvělý! 
prostě si je užij a neřeš, že nepřežijou ještě pět generací. Já v nich dělám vše. A drží a dělají radost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 6 hodinami, janhata11 napsal:

Dobrý den, mám zachovalý ciferník. pošlete mi prosiím Vaše tel a ja pošlu foto na whats up??

je tady sekce prodej: https://forum.chronomag.cz/forum/93-prodám-koupím-příslušenství-k-hodinkám-nářadí-apod/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny, 

 

Koupil jsem si své první Primky - sport dvojky na před chvílí jsem je rozbalil. Nemám aktuálně čas nějak kloudně nafotit, kdyžtak později, každopádně k věci... 

Je normální že se korunka při natahování sama vrací? Hodinky natáhnout jdou a fungují, ale korunka se vrací... pokud to je nějaký neduh tak co s tím? Můžu to nechat nebo radši rovnou do opravy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Prosím může mi někdo povědět z čeho všeho je tenhle"zaručený original"z Maďarska složený? Vteřinovka očividně nesedí,bílý obrys ciferníku mi taky nesedí a strojek vypadá jako ze starších primek nevím.... každopádně děkuji za jakoukoliv odpověď,hledal jsem je po všech katalozích a nic, takže asi mix všeho.

IMG_20220317_192759_1.jpg

IMG_20220317_192834.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...