Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Bzuk napsal:

Dobrý den, nevím jak položit otázku všem,tak doufám že to vyjde.Koupil jsem dnes v Ostravě za doufám super cenu ty dolní primky na obrázku.Mel bych prosím tři otázky,ty horní jsem tu už dával jsou jak mi tu už pánové potvrdili bastl který jsem koupil v Maďarsku ale fungují perfektně.Nejprve se mlzily při pocení ruky v rukávu ale po dotažení dynka v poho.Moje otázky jsou: Která luneta je originální,jestli"Ostravy"vypadají v pořádku (myslím luneta, ručky,korunka atd.Pri seřizování jdou těžkopádně,při vytažení a zatlačení korunky nekliknou,jen prostě zajedou jak po měkkém asfaltu. "Maďarky"při vytažení korunky "kliknou"a jdou lehce.NIMG_20220622_110905_HDR.thumb.jpg.f852a8f2abdeedc315747eef111e4583.jpgIMG_20220622_112853_HDR.thumb.jpg.f54b5dfe14d46fc2813cbc16f0cd5619.jpgIMG_20220622_112901_HDR.thumb.jpg.7f3c7ad85d573618932a73948a18cabe.jpgIMG_20220622_112920_HDR.thumb.jpg.a9915e5f929ef1b6b2e7c0da6eab85fe.jpgIMG_20220622_112928_HDR.thumb.jpg.d0ce0740c997b5cfb2dd657d7d37aed8.jpgevim jak by to mělo být správně a které jsou na tom mechanicky lépe.Diky moc za odpověď.Preji pěkný den pánové.

Pardón,ty horní jsem tu už dával 

Upraveno uživatelem Bzuk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj, nedávno jsem si pořídit z druhé ruky hodinky Prim sport 2. Na pohled mi přijdou v pěkném stavu, natažené vydrží více než 24hod, ale při pohybu v nich něco "šterchá", jako by bylo vevnitř něco uvolněné. Nebo je to normální stav? (Nemohu moc posoudit, do teď jsem nosil jen bateriové).

Pokud by to bylo špatně, nevíte prosím o někom z Ostravy, Frýdku-Místku a blízkého okolí, kdo by se na to mohl podívat?  

Děkuji za odpověď, chápu, že dotaz bude hloupý, v hodinkách se nevyznám, ale sporty se mi vždy líbily a nedávno jsem je ve slabé chvilce, bez velkého průzkumu pořídil.

 

IMG_20221010_133042.jpg

IMG_20221010_083340.jpg

IMG_20221010_083326.jpg

IMG_20221010_083317.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Honza.manta napsal:

Když se podíváš na rámeček strojku, tak tam jsou tři vodorovné průřezy. Vezmi si malý šroubováček a opatrně je páčením rozšíř. Je to vymezení vůle strojku proti dýnku. A bude po rachtání. Ale fakt opatrně, abys to nepřetrhl.

Ahoj, děkuji za radu. Je myšleno toto?

Zkusil jsem, bohužel nepomohlo. Zkusil jsem i chytit strojek do prstů, přitlačil a zatřásl a rachta i přesto.

IMG_20221014_144449.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Honza.manta napsal:

Tak jsem ten rámeček našel a už jsem ti ho napružil. Jak ti ho předám?

Moc děkuji za radu i snahu, ale po tom, co jsem je poničil jen při vyhýbání, jsem se rozhodl, že zkusím napsat do prosteprim.cz.

Z hodinky365 v Ostravě už mi odepsali, že by se na to musel jejich hodinář podívat, tak to mám zatím jako záložní možnost.

Uvidím, co mi odepíši.

Sám bych si na to netroufl, to bych musel najít někde anti-blbovský návod, jak na to.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Funkysaurus napsal:

Moc děkuji za radu i snahu, ale po tom, co jsem je poničil jen při vyhýbání, jsem se rozhodl, že zkusím napsat do prosteprim.cz.

Z hodinky365 v Ostravě už mi odepsali, že by se na to musel jejich hodinář podívat, tak to mám zatím jako záložní možnost.

Uvidím, co mi odepíši.

Sám bych si na to netroufl, to bych musel najít někde anti-blbovský návod, jak na to.

 

 

Tak mi je pošli. Podívám se na to. Pošli SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2022 v 7:47, Funkysaurus napsal:

Moc děkuji za radu i snahu, ale po tom, co jsem je poničil jen při vyhýbání, jsem se rozhodl, že zkusím napsat do prosteprim.cz.

Z hodinky365 v Ostravě už mi odepsali, že by se na to musel jejich hodinář podívat, tak to mám zatím jako záložní možnost.

Uvidím, co mi odepíši.

Sám bych si na to netroufl, to bych musel najít někde anti-blbovský návod, jak na to.

 

 

Do ProstěPrim určitě nepište, najdete tu lepší a levnější hodináře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2022 v 7:47, Funkysaurus napsal:

Moc děkuji za radu i snahu, ale po tom, co jsem je poničil jen při vyhýbání, jsem se rozhodl, že zkusím napsat do prosteprim.cz.

Z hodinky365 v Ostravě už mi odepsali, že by se na to musel jejich hodinář podívat, tak to mám zatím jako záložní možnost.

Uvidím, co mi odepíši.

Sám bych si na to netroufl, to bych musel najít někde anti-blbovský návod, jak na to.

 

 

Človíčku nešťastná, 2 tipy na opravce a zrovna nepříliš dobré. Slušně řečeno "ze spodní poloviny tabulky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Z Tvých fotek nepoznám, jestli je to origo, nebo ne, ale (bohužel) i takovéto PS2 se dělaly. Ano, naklapávací dýnko k potápěčským Primkám taktéž patři.

 

EDIT: Co myslíš, je z těch podivných screenů možno určit pravost? Co tak věnovat trochu péče pořádným fotkám, pokud už kladeš tak principielní dotaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naklapávací dýnko se zařadilo do výroby v době kdy měl Elton údajně krátkodobý problém s technologií při výrobě závitů. Je to svým způsobem vzácnější oproti PS2 se šroubovacím dýnkem vzhledem k počtu vyrobených kusů, ale velmi vzácné jak píšeš @MatoMato rozhodně nejsou a ani na prentscreenu to nevidím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...