Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Jeronimo napsal:

Naklapávací dýnko se zařadilo do výroby v době kdy měl Elton údajně krátkodobý problém s technologií při výrobě závitů. Je to svým způsobem vzácnější oproti PS2 se šroubovacím dýnkem vzhledem k počtu vyrobených kusů, ale velmi vzácné jak píšeš @MatoMato rozhodně nejsou a ani na prentscreenu to nevidím. 

Většinou jsem naklapavaci dynko viděl na potapkach. Marně přemýšlím, jestli jsem ho vůbec viděl na klasických humbertech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Vomi napsal:

Většinou jsem naklapavaci dynko viděl na potapkach. Marně přemýšlím, jestli jsem ho vůbec viděl na klasických humbertech. 

Pár desítek naklapávaček jsem v ruce měl a vždy se jednalo o tyto PS2 "Pseudopotápky" Až někoho napadne přehodit vnitřek z Humbert, tak to bude teprve echt ultra rare. :) 

před 5 minutami, MatoMato napsal:

Pani, dik za odpoved. Avsak potom tie Sport 2 s "naklapavacim dynkom/vieckom" moc vodotesne nemohli byt, nie? Mozno aj preto to na nom nie je napisane, ze su vodotesne. Este, ze ich volame "potapacske"... 🙂

Já jsem tyto hodinky za vodotěsné nikdy nepovažoval. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Jeronimo napsal:

Pár desítek naklapávaček jsem v ruce měl a vždy se jednalo o tyto PS2 "Pseudopotápky" Až někoho napadne přehodit vnitřek z Humbert, tak to bude teprve echt ultra rare. :) 

Já jsem tyto hodinky za vodotěsné nikdy nepovažoval. :)

Napsal jsi to přesně - pseudopotapky😄👍, v podstatě jako všechny dříve vyrobené vodotěsné primky po nějaké době. Ale ty naklapavaci byl fakt úlet 😁

Upraveno uživatelem Vomi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 14 minutami, Jeronimo napsal:

No jo, Humbertama to začalo i u mě. Pak jsem zjistil, že barviček je víc, a pak....... :D

Když mě se líbí nejvíc. Víc jich nechci. Jsem ujel dost na dostupných potápkách a pětkách Seiko. Do jedněch obyčejných pětek jsem zahučel za servis třikrát pořizovací cenu. Ale když jsou od babičky... Další na seznamu jsou monstra a ne druhé PS, i když po PS1 jsem koukal taky. Ale tam je to buď hrozný stav nebo neorigo nerez nebo hrozná raketa. 

Jedny nositelné PS2 Humberta do kterých nejlíp nepoteče. Viz můj inzerát víc zatím nic. Kolik si mám připravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Když mě se líbí nejvíc. Víc jich nechci. Jsem ujel dost na dostupných potápkách a pětkách Seiko. Do jedněch obyčejných pětek jsem zahučel za servis třikrát pořizovací cenu. Ale když jsou od babičky... Další na seznamu jsou monstra a ne druhé PS, i když po PS1 jsem koukal taky. Ale tam je to buď hrozný stav nebo neorigo nerez nebo hrozná raketa. 

Jedny nositelné PS2 Humberta do kterých nejlíp nepoteče. Viz můj inzerát víc zatím nic. Kolik si mám připravit?

Pěkný humberta na nošení cca. 2-3tisice. Kupovat NOS stav na nošení nemá význam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Honza.manta napsal:

Jojo, pěkné. Jen ještě sehnat vodotěsnou korunku, nebo tady jsou i členové, kteří umí ty o-kroužky v korunce vyměnit.

Vypadaji jako po renovaci, korunka vypadá jak nová, myslíš, že bude potřeba udělat? Jak to poznám, aniž bych je utopil. Zníš dost jistě, že těsnit nebude.

Edit: a že tam poteče právě korunkou.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...