Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, bohus76 napsal:

Nezkoušel bych to " na Blind" ,pak můžeš utopit hodinky.

To nechci. Hodinář co mi dělá Seiko by měl tohle zvládnout nebo ne? Kontrolu, a když bude vše ok tak tlakovku. Nebo jsou i hodináři co Primky nedělají? Já se ho na ně nikdy neptal.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Děkuji, netrval jsem na totální originalitě, hlavně, aby to nebyl úplně bastl, co se nikdy nedělal. Na občasné nošení. A neměl jsem ve sbírce nic s ručním nátahem 😁 

Zrovna tyhle totálně originálně vypadají, ale věřím, že se s tím naučíš docela rychle žít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá tu někdo fotku na jubilee tahu. Asi jim na nošení koupím toto https://www.hodinky-365.cz/pansky-kovovy-naramek-na-hodinky-cr-08-x1109918 mají 18mm jestli správně vidím. Ta původní guma je super stylová, ale hodinky mám na gumě vždy těsněji a zapocené. Na jubilee pěkně v suchu.

Dal jsem ho na Vostoky, neboť originál nestál za nic a jsou na něm super i ta obyč. spona chodí a drží skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když náramek, tak ten co tam patří, tedy kovotex Trenčín, tohle ne, za mě na PS II  těžký náramek, takže opruz 

na jubilee je tady měl tuším člen nick @nickolas, foto lze určitě dohledat

navíc máš pouzdro v krásném stavu a kovový náramek bude pouzdro odírat  

já bych řešil:

- nato černé klasické, popřípadě průvlek

- perlon EULIT, mám ho, je super, doporučuji

Provlékací řemeny - kůže, perlon, nylon, canvas | Hodinářství - Marek Frýdl (sluzby.cz)

 

edit: foto

 

Upraveno uživatelem špelda66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Jeronimo napsal:

Jsou originál. Když poprosíš prodávajícího, tak s tím třeba něco zmůže. Já momentálně nepomůžu. Na tři měsíce mám stop stav. 

Tak prodávající potvrdil, že vše bude ok, jen korunku nepřetěsňoval a bohužel mi to teď ani nemůže nabídnout. Takže se zeptám pana Tichého a když on taky ne, tak bych se zapsal na pořadník, kdyby se to dalo do léta stihnout, tak bych byl rád.

před 1 hodinou, Jeronimo napsal:

Tak, tak. Já rád na PS 2 vidím buď původní gumu nebo alespoň něco co se jí hodně podobá. Děrovaný kožený řemen nebo gumu v rally/racing stylu. 

Tak zůstanou na původní gumě. Na tahu mám hodinek dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že otázka nebyla položena na mne, ale když znám odpověď, tak snad nevadí, že se vmísím.

Hodinky nebyly prodány, jen si je prodejce topuje tím způsobem, že inzerát smaže a znovu vystaví.. https://www.antik-hovorka.cz/obchod/ps-2-cervene-kartacovane-poudro-58262.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...