Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Ještě tam pár kousků chybí, nejsou tam letecké /udělal jsem z nich něco, co se mi líbilo víc/ a pak také některé ty vývozní, kterých má Biges nepočítaně a pak pár barevných mutací a klonů, které mají ostatní kamarádi sběratelé.....

A ještě přemýšlím, jestli by nestálo za to dosbírat i dětské sporty, jsou docela hezké a variabilita také zajímavá, tam takové broušené pouzdro jako u vínových dvojek není žádný problém, na druhou stranu, kdo by je nosil?

Upraveno uživatelem mischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi hezké!

Myslíš, že by's získal nějaké zaostřenější fotky těch fialových PS2 automatů? :)

 

Tak jsem hezky poprosil a dopadlo to.

Tady jsou fotky:

Je to jen na rychlo vyfocený na chodbě, se sousedem v zádech:-)

Soused pracoval v Eltonu, takže podle mě si složil, co se mu líbilo.

Nevypadá to špatně, co myslíte?

post-3962-1278442766,63.jpg

post-3962-1278442947,87.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hezky poprosil a dopadlo to.

Tady jsou fotky:

Je to jen na rychlo vyfocený na chodbě, se sousedem v zádech:-)

Soused pracoval v Eltonu, takže podle mě si složil, co se mu líbilo.

Nevypadá to špatně, co myslíte?

 

Jsou netradiční,ale mě se líbí,hlavně ten barevný přechod od světlé k tmavší fialové.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hezky poprosil a dopadlo to.

Tady jsou fotky:

Je to jen na rychlo vyfocený na chodbě, se sousedem v zádech:-)

Soused pracoval v Eltonu, takže podle mě si složil, co se mu líbilo.

Nevypadá to špatně, co myslíte?

 

Velmi pěkný bastl. Ta fialová má šmrnc. A ten cifr taky není k automatu, takže tam asi bude kalibr 69. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz na znalce: mohu dát na Humberta korunku z PS I? Bude pasovat? Jedná se mi hlavně o těsnost - s hrůzou jsem zjistil, že mi do nich někudy, nejspíš korunkou teče (ne že bych je koupal, stačilo zmoknout a už jsem vysoušel mlhu).

Prodejce na Aukru tvrdí, že to jde, ale tvar mi připadá malinko jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz na znalce: mohu dát na Humberta korunku z PS I? Bude pasovat? Jedná se mi hlavně o těsnost - s hrůzou jsem zjistil, že mi do nich někudy, nejspíš korunkou teče (ne že bych je koupal, stačilo zmoknout a už jsem vysoušel mlhu).

Prodejce na Aukru tvrdí, že to jde, ale tvar mi připadá malinko jiný.

 

SZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny co se zajímají o primky, já jedny měl, sporty, takové ty oranžovo žluté, bylo mi asi 12 let když jsem si je vzal na sáňkování, chyba kterou budu litovat celý život protože jsem je tam ztratil, byla to prakticky jediná cenná věc po zesnulém dědovi, ty hodinky mají pro mě zvláštní citový vztah proto se teď v 18 letech rozhoduju koupit si je někde na aukru nebo tak :) až je budu mít tak vám sem přidám fotku :) doufám že jsem nepsal do špatné části fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím prostě si je musím koupit, ikdyž se mi třeba někdo může smát že tyhle hodinky nosí jen důchodci a havíři :-D fakt, ta ztráta těch po dědovi mě bude mrzet celý život...

 

škoda že jsem se nerozkoukal dřív, mohl jsem si koupit jedny sporty tady :( http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=30469

Upraveno uživatelem Sarid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím prostě si je musím koupit, ikdyž se mi třeba někdo může smát že tyhle hodinky nosí jen důchodci a havíři :-D fakt, ta ztráta těch po dědovi mě bude mrzet celý život...

 

škoda že jsem se nerozkoukal dřív, mohl jsem si koupit jedny sporty tady :( http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=30469

 

Jo, to byla dobrá nabídka.

Jinak já PS2 nosím 95 % času a to rozhodně jsem ani havíř ani důchodce :)

 

Jukni sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to byla dobrá nabídka.

Jinak já PS2 nosím 95 % času a to rozhodně jsem ani havíř ani důchodce :)

 

Jukni sem.

 

No já nejsem tak konzervativní jako chronokolega Biges a nenosím jen PS2 - já to občas střídám s PS1. :lol2:

A rozhodně nejsem důchodce a horník už vůbec ne. :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...