Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Ano, bily podklad a cervene body mam, koupil jsem je nedavno na aukru od Tolji. Bilych se zelenymi body mam nekolik, prijdou mi vsechny stejne, lisi se jen tim, ze nektere maji oranzovou vterinovku. Mohl bys sem dat ty dve ruzne varianty zelene? Myslim, ze by to mohlo zajimat i ostatni, navic by se tim ziskal celkovy prehled o vsech barevnych mutacich.

Jestet jeden dotaz, na mnoha fotkach tady jsou sporty na plastovych remincich s ovalnymi otvory a cernou sponou. Predpokladam, ze to neni original. Daji se nekde sehnat?

 

Zkusím nafotit, ale nejsem Kibi, tak doufám, že to bude zřetelné.

A origo řemínek, co se dával na PS2 je tenhle:

 

post-5320-063114700 1292701782.jpg

 

Dají se občas sehnat tak za 200,-. Nedávno se prodávaly za tuhle cenu přímo na fóru.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím nafotit, ale nejsem Kibi, tak doufám, že to bude zřetelné.

A origo řemínek, co se dával na PS2 je tenhle:

 

post-5320-063114700 1292701782.jpg

 

Dají se občas sehnat tak za 200,-. Nedávno se prodávaly za tuhle cenu přímo na fóru.

 

 

Dik za info a fotku, myslel jsem, ze original mel chromovou sponu. To znamena, pokud bude vypadat podobne a bude mit stribrnou, tak je to ten novodobej, z Polska, nebo Parexa, ted nevim, nekde tady se o tom psalo.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera se mi prihodila takova zajimava vec. Byl u nas malovat znamy malir. Kdyz videl na monitoru jak tady prohlizim hodinky, rika mi, takove mam taky, uz je nenosim, dam ti je zadarmo.....Tak je mam, dal jsem mu za ne alespon lahev dobreho cerveneho. Jsou celkem hezke, vypadaji lip, nez na fotkach, ktere jsou hodne zvetsene a priostrene. Pouzdro urcite pouziji na nejake PS 2.1

post-12859-038096200 1292757868.jpg

post-12859-021775200 1292757895.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, bily podklad a cervene body mam, koupil jsem je nedavno na aukru od Tolji. Bilych se zelenymi body mam nekolik, prijdou mi vsechny stejne, lisi se jen tim, ze nektere maji oranzovou vterinovku. Mohl bys sem dat ty dve ruzne varianty zelene? Myslim, ze by to mohlo zajimat i ostatni, navic by se tim ziskal celkovy prehled o vsech barevnych mutacich.

 

Zde:

 

post-5320-069232600 1292789812.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde:

 

post-5320-069232600 1292789812.jpg

 

Dik, uz to chapu, ty bych taky mel mit. Asi se tyhle verze taky lisi barvou vterinky. Jedny maji oranzovou a druhe takovou svetlejsi oranzovo-zlutou. Na tech tvych vpravo je jina, ta je z PS 2.1, nebo se pletu?

Upraveno uživatelem vanuska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, uz to chapu, ty bych taky mel mit. Asi se tyhle verze taky lisi barvou vterinky. Jedny maji oranzovou a druhe takovou svetlejsi oranzovo-zlutou. Na tech tvych vpravo je jina, ta je z PS 2.1, nebo se pletu?

 

Z PS2.2. Já už jeb tak koupil, zatím jsem se nedokopal k nápravě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu se na ně vynadívat. Všimnul jsem si, že se často dívám na hodinky, aniž by mě zajímalo, kolik je vlastně hodin ...

 

Dívat se na hodinky je u mně vlastně něco jako tik. Vůbec si to neuvědomuju, ale běda, kdybych je neměl - proto si sebou všude vozím náhradní. Možná má moje lepší polovina pravdu s tím, že bych se měl léčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preji vsem krasne a pohodove proziti vanocnich svatku.

Prikladam velmi nevydarenou fotku mych sportu, ktere sbiram teprve pul roku.

Jsou tam tedy i Eleganty, ktere mam po tatovi.

Tohle "bydleni" jsem vytvoril teprve nedavno a i kdyz to neni nic moc, mam z nej velkou radost.

Krome cervenych PS 2.1 jsou vsechny po leceni u hodinare a vsechny nosim.

Myslim si, ze nema cenu se na ne jen doma divat, je potreba si je uzit, zivot je kratky.....

post-12859-024399300 1293231147.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...