Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Teď budu možná za blbce, ale zeptám se. Podle té fotky to vypadá, že je vyndán pro jistotu strojek, ale to by zase teklo korunkou, tak jak svůj test tedy provádíte? A když se náhodou utopí, co pak? Jsem v této oblasti poněkud nevzdělán, tak mi promiňte možná hloupé dotazy:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď budu možná za blbce, ale zeptám se. Podle té fotky to vypadá, že je vyndán pro jistotu strojek, ale to by zase teklo korunkou, tak jak svůj test tedy provádíte? A když se náhodou utopí, co pak? Jsem v této oblasti poněkud nevzdělán, tak mi promiňte možná hloupé dotazy:-)

 

Korunku tam vrazíš zpátky a pak testuješ. :sleeping_03anim:

 

 

post-5320-010543400 1294310565.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som svoje doma testoval bežne vo vani, na plavárni ... obstáli, až som ich vykúpal v Čiernom mori a už som v ních mal vodu, nie veľa, ale rosili sa.

 

Lepší je nahradit tlakovou zkoušku u hodináře testem tlakové proudící vody(je to zadarmo a navíc doma bez čekání) a mít pak jistotu a né zarosené hodinky. A navíc takové zarosení u moře není vůbec zdravé - sůl je mocná čarodějka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tady radši navštívím svého hodináře který mi dělá vše za velmi přátelské ceny.Jediné co my na něm vadí že tam vždy strávím strašně času on je rovněž příznivce Primek je na nich odchovanej.Například strašně rád spravuje staré budíky Prim říká že je dnes problém sehnat kvalitní budík pro klientelu kteří chtějí spolehlivý mechanický budík už vyzkoušel řadu výrobců a nekvalitní šmejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu několik vláken is fotkami, jen trochu hledej. Na Prim Sport 2.1 je ta zakulacená, na ostatních stejná, jako na Humbertech a ta z Parexa je téměř shodná, ale jen prachotěsná.

 

Dekuji za info. Temata prohlizim od te doby, co jsem tady. Bohuzel tech fotek je tolik, ze se mi nedari orientovat, ktera je vlastne ta spravna. Proto jsem myslel, ze sem nekdo nekdo vlozi fotku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...