Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Ma niekto typ kde v Prahe kupit kaucukovy remen na Sporty 2? Idealny je z Primu ale tuto velkost (18mm) nemaju na predajne, potrebujem ho kupit este tento tyzden.....

Pokud chceš sehnat starý originál, číhej na Aukru nebo zažebrej u místních členů. Jestli je chceš nosit, doporučuju ale něco, co vydrží o něco déle (alespoň dva týdny... :wallbash: ). Nabídka kaučukových řemenů 18 mm je v každém hodinářství slušná a na internetu jich taky najdeš spoustu. Záleží na tom co do toho hodláš vrazit...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info, chcem ich nosit, pretoze stvrtok odlietam tak v uvahu prichadza len kamenny obchod, urcite chcem nieco co vydrzi a som ochotny nieco investovat, mas nejaky tip na hodinare v Praze popripade ty reminku?

Řemínek na nošení, příjemný, hezký, vybereš třeba v Tescu na Národní, rovnou Ti ho i nasadí. Je to tutovka- máš docela šibeniční termín, tak dávám tip, kde jsem si jistý, že budou mít otevřeno a nebude to řemen jak z linolea.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna nedávno jsem tam viděl takový se vzorem pneumatiky. Docela by mne zajímalo jak by vypadal na sportech...

 

 

 

Asi takto, mám ho 2roky, nošení intenzivní, z ebay za cca11 dolarů vč. pošty (já vím, lunety nejsou origo, ale lepší, než bez nich)

post-9165-078646000 1357067444.jpg

post-9165-046374000 1357067462.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný, ale s takovou jsem je dostal. líbí se mi, a chtěl ji tam nechat.

Celkově moc pěkný, ale když už, tak už - tahle vteřinovka na Humberta nepatří, měla by tam být jednoduchá celá oranžová.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný hodinky, hezká renovace speak_cool.gif , taky bych se ale přimlouval za tu jednoduchou oranžovou vteřinovku, z vlastní zkušenosti vím, že u starších hodinářů by neměl být problém ji sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, díky za upozornění.

Hodinky prokoukly - hezká práce! Gratulace!

 

Ale patří to spíš do vlákna Prim sport 2. Ještě ti to tu chvíli nechám, abys to měl na výsluní a pak to přesunu. Jinak by to tu bylo brzy neskutečně zaplavené a nepřehledné.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si zatím ťukám na čelo, co vidíte třeba na těch PSII, tak Igeny mají šmrnc a začínají se mi líbit čím dál víc. A ze všech těch barevných kombinací jsou stejně nejhezčí černý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...