Přejít na obsah

Info o hodinkách


Doporučené příspěvky

Ahojte, na úvod bych chtěl říct, že v hodinkách nejsem žádný odborník, jako tady většina. Potřeboval bych poradit nějaká pro nebo proti, nějaké zkušenosti atd., co se týče hodinek INVICTA SEA SPIDER 6710.

 

Uvažuji o jejich koupi, tak by se mi nějaké info moc hodilo. nedávno jsem měl Citizen Nighthawk, ale asi po 14-ti dnech jsem je prodal, protože na ruku potřebuju něco trochu většího a Invicty se mi moc vzhledově i co se týče velikosti líbí.

 

Mám akorát jediný problém s těmito Invictami 6710 a to ten, že jsem je na oficiálních stránkách nikde nenašel, ani v katalozích atd.

 

 

Díky za odpovědi :smile_anim:

post-9180-1269089614.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chceš po mně zase moc :), jen ti říkám, že to rychle točí a rozhodně bych se nebál, že je to nějaký fake... A taky se nemusíš bát, že by letošní invicty byly zázrak evoluce :), takže prakticky dostaneš furt to samý v tý samý cenový relaci, akorát jkinak zabalený ...

 

Chtěl si pro a proti tak tady je máš:

 

+ jsou levný

+ v poměru k ceně ti daji pocit toho, že máš něco extra (etuje hadřík na čištění atd...)

+ nějaká ronda vevnitř (to neni žádnej zázrak, ale alespoň to neni čína a měla by běžet spolehlivě a dobře ...)

+ určitě budou slušně zpracovaný

 

- řekl bych, že sklíčko je minerál (pokud by to byl safír, tak to určitě zmíní)

- až se trochu ponoříš do světa hodinek, tak ti začnou vadit všemožný detaily, ale v týhle cenový to stejně moc lepší nebude, takže nevim jestli to je vůbec -

- u mojich invict neni luminescence žádnej zázrak a nepředpokládám, že tady to bude o poznání lepší, ale kdo ví ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc díky za rady :smile_anim:

 

A ještě mám na tebe jednu otázku. Nevíš náhodou, kolik je jejich oficiální cena tady u nás? Na všelijakých odkazech se píše 795USD, ale u nás jsem je nikde nenašel.

 

Vysačky u invicty jsou jen marketingový tah ... To rozhodně neni reálná cena a pokud bys je položil vedle hodinek za 800 usd tak by rozdíl poznal i bezrukej slepec ... U nás invictu prodává uprostřed Václaváku na rohu vodičkový nějaký hodinářství, můžeš se zeptat tam a dokonce je možný, že se bude cena u nás podobat i tý vysačce, ale to je tak jediný místo na světě :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si myslel, že ty ceny na invictách jsou hodně nahoře. :thumbsup_anim:

 

Já zatím na hodinky nejsem náročný, jsem student a o hodinky se zajímám zatím jen tak okrajově a mám je jenom jako doplněk, ale rozhodně zase nechci nosit na ruce něco v hodnotě cca 300Kč, tak proto volím nějaké levnější, vzhledově pro mě celkem přitažlivé a velké hodinky, ty mě totiž dokáží nadchnout. Taková ta pravá závislost možná příjde až časem :smile_anim:

 

 

Myslíš si teda, že co se týče kvality a takovéto cenové relace, tak je to pro mě celkém vhodný krok koupit si tyto hodinky? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já sem taky student a taky sem měl první analogový hodinky Ivicty, jak sem psal na nich je super to, že ti dokážou za málo peněz navodit pocit luxusu, mezi lidma ve škole budeš za bouráka, protože to bude kus železa a v porovnání s tim, co nosí většina studentstva to až až :)... Pokud tě hodinky začnou bavit víc a chytně tě to, tak určitě u nich neskončíš, ale to ukáže až čas ...

 

Já osobně preferuju mechanický hodinky, ale uznávám, že koupit si chronograf s etou už neni v řádu 100 dolarů a tobě v tuhle chvíli předevšim půjde o to aby dobře vypadaly a to asi budou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě mám snad poslední otázku. Odkud by se daly tyhle hodinky sehnat co nejlevněji? Ebay??

 

koukal sem a cena je +- všude stejná kolem 120-130 usd, daň taky nehrozí, takže bych vybíral podle toho, kdo nabídne levnější, nebo kvalitnější dopravu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám troje Invicty - všechny z Amazonu a doprava je naprosto v pohodě. Kdyby v tom celníci nevrtali, tak je mám do 10 dnů od objednání doma. Ale cenu za dopravu asi nestlačíš. Já platil 40 USD. Ale je pravda, že ten balík s trojema Invictama vážil přes dvě kila. Takže za málo peněz hodně železa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplatíš od 30 do 50 USD, podle toho, jestli to posílá (prodává) přímo Amazon nebo jejich subdodavatel - to máš vždycky u toho produtu napsáno (Ships from and sold by ...). Resp. záleží na tom, jakého dopravce má jejich subdodavatel. Nejjednosušší je zaregistrovat se, hodit hodinky do košíku a pak ti to řekne i cenu za dopravu.

 

Jinak u hodinek které prodává sám Amazon je doprava přes UPS, které má také vlastní celní oddělení, takže ti ty hodinky bez pardonu proclí - já jsem dokonce musel zaplatit už na Amazonu o to clo navíc, s tím že kdyby to bylo míň tak mi ty peníze vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...