Přejít na obsah

WORKSHOP focení


niko

Doporučené příspěvky

Tak jaké je teda doopravdy datum a čas?

 

Tak ať tady nemáme úplnou demokracii :rolleyes: Definitivní datum je 25.4. Neděle. Jdeme fotit, né chlastat :rolleyes: Sraz 12:00 Karviná - Fryštát, na náměsti u kašny. Poznávací znamení si zvolte sami :smile_anim:

Konec je plánován na 18:00, pak teda setkaní ( večeře, pokec)

Upraveno uživatelem niko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prosím přihlášené fotografy ať mi pisnou: čím budou fotit (fotoaparát a ostatní vybavení)a jejich zkušenosti s focením, co jim dělá problémy, co na workshopu uvítají. A pošlete nějaké 2-3 fotky pro představu, popřípadě odkaz na galerii :rolleyes: Kibi nemusí, jeho fotky už jsem myslím viděl :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikon D70 (mozna uz D90?), setak 18-55, Nikkor 50/1,8, polarizak, Sigma 70-300 makro

stativ, :)

 

Tohle ti bude stačit, ostatní věci mám. Hamu neber, tu taky ještě najdu. Pokud mač Ir odpalovač, můžes si ho klidně vzít, jinak tu mam radiový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si nezapomeňte hodinky, jinak budete fotit sebe :camera: :bangin:

 

 

tak, ačkoli jsem děsně fotogenický :lol2: , hodinky na ruce mám vždycky, tudíž by se nemělo stát, že je zapomenu...

mě bude stačit, když se mi povede ostrá fotka bez odlesků, popř. kdyby se mi nedejbože povedl nějaký detail, asi si radostí učurnu do gatí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, ačkoli jsem děsně fotogenický :lol2: , hodinky na ruce mám vždycky, tudíž by se nemělo stát, že je zapomenu...

mě bude stačit, když se mi povede ostrá fotka bez odlesků, popř. kdyby se mi nedejbože povedl nějaký detail, asi si radostí učurnu do gatí :)

 

Určitě povede, dohlídneme na to :rolleyes: Jinak tu budeš nocovat a fotit a fotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prozatím ty podstatné věci máme dořešené. Kdo by se chtěl napsat ještě jako náhradník, klidně může. Pokud budete mít dotazy, připomínky, nápady...klidně to npište sem nebo do SZ. Jinak, už se těším na to naše focení :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Blíží se workshop focení hodinek a následný sraz, kdo se chce ještě dopsat na sraz ať to udělá, bude třeba už objednat restauračku.

 

 

Seznam fotografů:

 

1.tombed

2.Peta-Biker

3.Alda

4.Harry

5.kibi (tak 80%)

6.HIFI

 

Seznam lidí na chronosraz:

 

1.tombed

2.Peta-Biker

3.Alda

4.Harry

5.HIFI

6.niko

7.MarcelG

8.marosh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blíží se workshop focení hodinek a následný sraz, kdo se chce ještě dopsat na sraz ať to udělá, bude třeba už objednat restauračku.

Seznam fotografů:

 

1.tombed

2.Peta-Biker

3.Alda

4.Harry

5.kibi (tak 80%)

6.HIFI

 

Seznam lidí na chronosraz:

 

1.tombed

2.Peta-Biker

3.Alda

4.Harry

5.HIFI

6.niko

7.MarcelG

8.marosh

 

Čtu samé pánské přezdívky. To budete fotit ty hodinky tak jak na té první stránce, na sobě ? Tak to potom fuj :sick01:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...