Přejít na obsah

Timex T2M515


Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem tu nováček a uvažuji o nějakých hodínkách.Prvni jsem šel na aukro a tam jsem viděl Calvaneo 1583 a už jsem si je chtěl objednat ale naštěstí rozum mi řekl at si o tom něco pohledám a tak jsem učinil a euforie byla ztracena.Potom jsem si projel ebay a docela mě nadchly TAO International, ale taky podobná firma jako Calvaneo 1583.Jelikož chci automaty tak jsme hledal dál a narazil jsem na Timexy (což u myslím že je trochu seriozní firma) a hodně se mi zalíbil tento model Timex T2M515. Pokud znáte nějaké lepší v ceně do 3 tis. budu rád za vaše nápady.

 

Tady je obrázek těch timexů

Timex-Sport-Luxury.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalézi co od tech hodinek cekas a zadas?jaky design,jaky remen kuze ,kov?

mozna bych koukl po nejakych seikach v cene kolem 3 by se dalo na ebayi vybrat.

 

Jinak ty tvoje Timex mi prijdou trosku divne pouzdro plus luneta takovej sportovni vzhled,do toho cifernik spis usedlejsi,plus kozenej remen,mi moc nejak neladi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalézi co od tech hodinek cekas a zadas?jaky design,jaky remen kuze ,kov?

mozna bych koukl po nejakych seikach v cene kolem 3 by se dalo na ebayi vybrat.

 

Jinak ty tvoje Timex mi prijdou trosku divne pouzdro plus luneta takovej sportovni vzhled,do toho cifernik spis usedlejsi,plus kozenej remen,mi moc nejak neladi.

no preferuji spíše koženej řemínek,automaty,stříbrná/černá barva

ty timexy nejsou definitivní rozhodnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a + by bylo kdyby to mělo nějakou vodotěstnost a aby šel vidět trochu strojek a datum ukazovalo

Podivej se na eBayi na Seiko. velka cast rady Seiko 5 pozadavku bude splnovat - pruhled maji sice vzadu (pruhledne dynko), ale zato uvidis cely kalibr :)

 

Ja osobne jsem mel k Seiku velky odpor - mel jsem to asociovane se skolnima kalkulackama a tak. Totalni blbost, ja vim, ale proste to byla pro me neprekonatelna psychicka bariera. Prekonal jsem to prvnimi Seiko 5, potom Seiko chronografem, jednema vintage Seiko a ted mam na ceste LandMonster. cili bych rekl, ze uz jsem se z toho dostal.

 

To pisu jen proto, kdybys mel o znacce jako takove nejake pochybnosti. Seiko je uzasna hodnota za vynalozene prostredky. Maji tradici, spickovy vyvoj... proste poctiva hodinarina. Chci jen rict, ze v danem rozpoctu asi lepsi volba ani neexistuje.

 

...a vitej! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivej se na eBayi na Seiko. velka cast rady Seiko 5 pozadavku bude splnovat - pruhled maji sice vzadu (pruhledne dynko), ale zato uvidis cely kalibr :)

 

Ja osobne jsem mel k Seiku velky odpor - mel jsem to asociovane se skolnima kalkulackama a tak. Totalni blbost, ja vim, ale proste to byla pro me neprekonatelna psychicka bariera. Prekonal jsem to prvnimi Seiko 5, potom Seiko chronografem, jednema vintage Seiko a ted mam na ceste LandMonster. cili bych rekl, ze uz jsem se z toho dostal.

 

To pisu jen proto, kdybys mel o znacce jako takove nejake pochybnosti. Seiko je uzasna hodnota za vynalozene prostredky. Maji tradici, spickovy vyvoj... proste poctiva hodinarina. Chci jen rict, ze v danem rozpoctu asi lepsi volba ani neexistuje.

 

...a vitej! ;)

Díky,

Seiko nepodezřívám že by to byla nějaká blbá značka ale jak jsem si prohlížel tak prostě mi tak nepadly jak ty timexy. Jsem si prohlédl pár stran na ebay okolo podobné cenové relaci a by mě zajímalo jestli ty fejky (některé musím říct že vypadali fakt na hodně dobré urovni) jsou i takové ve skutečnosti a ne jen na obrázku.když jsem si četl komentáře kupujících tak samá chválá (nenaznačuji že chci si objednat fejky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak to v těch Timexech asi bude za strojek...copaaak? :lol: Můstek setrvačky je jiný, ale klidně bych si možná i tipnul, že strojek je taky čína. Mimochodem tu "windmill" dekoraci mám ve svých Parnisech (které jsou velmi slušné), ale není vidět - nemají průhled.

Už jsem tu kdysi o těhle Timexech psal, že v nich je Seagull. Což je pravda čínský strojek, ale jak se dá v tomto fóru dohledat, Seagull není nic špatnýho. Každopádně si myslím, že Timex nepatří do vlákna Čínské hodinky když je to americká značka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu kdysi o těhle Timexech psal, že v nich je Seagull. Což je pravda čínský strojek, ale jak se dá v tomto fóru dohledat, Seagull není nic špatnýho. Každopádně si myslím, že Timex nepatří do vlákna Čínské hodinky když je to americká značka.

Asi si je objednám.To se omlouvám já myslel že to je čínská značka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevim-když jsem se tu přihlásil,tak jsem o nich zrovna přemýšlel,ale pak je nekoupil.Připadají mi tak nějak divný-připomínají mi hodně čínský hodinky.Co takhle ORIENT AUTOMATIC SCUBA DIVER SILVER WATCH CEM65002D zde

za ty peníze supr hodinky.Je to jen na tobě-já třeba nikdy nechtěl ruský hodinky,už jen proto že jsou RUSKÝ a teď jedny mám a jsem snima nadmíru spokojenej.Být tebou ještě pohledám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...