Přejít na obsah

IWC Ingenieur


Doporučené příspěvky

Copak velikost, ale ta váha!! :helpsmilie: Ne ale vážně, je to jako s ostatníma velkýma hodinkama které mám. Prvotní seznámení = šok, za chvíli ale dobrý, po deseti minutách už o nich na ruce ani nevíš. U mne to postupně gradovalo, napřed Seiko Monster, jejich 40 mm jsem viděl jako maximum pro mou ruku. Pak následovaly bondovky, ty byly takové jemnější. Proti nim Omega PO byly veliké a masivní, ale za chvíli pohoda. Teď Inženýry, to je už fakt špalek. Ač o 1/2 mm vetší než PO, na ruce vypadají ještě o hodně větší, také díky ochraně korunky. Je to už fakt kus železa, při nošení ale naprosto v poho. :thumbsup_anim: Zkusím sem dát fotku pro srovnání s Omegama.

 

Díky za info a fotky budou určitě zajímavé. Nicméně bych uvítal trochu menší velikost těchto krásných hodinek - například průměr 44 a výška do 14 mm, ale asi cílová skupina jsou zřejmě pořádní chlapáci. Mám zápěstí 17,5 cm, tak je to na zvážení nositelnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem se konečně dostal k tomu, udělat pár slíbených obrázků. Obvod záběstí mám asi 18,5 cm, s velikostí hodinek problémy nemám. Fakt ale je, že nějsem zrovna nositelem obleků, takže nějaké "zajíždění pod rukáv" neřeším.

Ještě jsem chtěl jen pro upřesnění doplnit, Omega PO prům. 45,5mm, Inga prům. 46mm.

post-1842-1274283956.jpg

post-1842-1274283976.jpg

post-1842-1274284000.jpg

post-1842-1274284028.jpg

post-1842-1274284040.jpg

Upraveno uživatelem IWCmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dostal k tomu, udělat pár slíbených obrázků. Obvod záběstí mám asi 18,5 cm, s velikostí hodinek problémy nemám. Fakt ale je, že nějsem zrovna nositelem obleků, takže nějaké "zajíždění pod rukáv" neřeším.

Ještě jsem chtěl jen pro upřesnění doplnit, Omega PO prům. 45,5mm, Inga prům. 46mm.

 

Z prvni fotky to vypada, jak kdyby PO meli 39mm :D. Ale podle fotky na ruce na zacatku vlakno je to spis tim, jak jsou diky tahu vic nad stolem. Jinak moc pekny, jojo ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dostal k tomu, udělat pár slíbených obrázků. Obvod záběstí mám asi 18,5 cm, s velikostí hodinek problémy nemám. Fakt ale je, že nějsem zrovna nositelem obleků, takže nějaké "zajíždění pod rukáv" neřeším.

Ještě jsem chtěl jen pro upřesnění doplnit, Omega PO prům. 45,5mm, Inga prům. 46mm.

 

Díky za fotky. Je to opravdu zajímavé srovnání. Je vidět, že výška Ingů je slušných 15 mm. V každém případě Ti sedí velmi velmi a já Ti přeju mnoho radosti z jejich nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dostal k tomu, udělat pár slíbených obrázků. Obvod záběstí mám asi 18,5 cm, s velikostí hodinek problémy nemám. Fakt ale je, že nějsem zrovna nositelem obleků, takže nějaké "zajíždění pod rukáv" neřeším.

Ještě jsem chtěl jen pro upřesnění doplnit, Omega PO prům. 45,5mm, Inga prům. 46mm.

 

 

 

 

Omega si ani neškrtne, ty IWC jsou klasa :smile_anim:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Děkuji všem za reakce. Ty sa 7-denní rezervou jsou super, akorát že degradují to původní poslání těchto hodinek, tj. odolnost proti všemu a hlavně proti mag. poli, protože se skleněným průhledem to nikdy nebude ono. :crying_anim02: Já zkrátka nejsem zastánce průhledů na strojek. Tenhle strojek mi dává smysl spíše v řadě Portugieser, tam to nemá chybu.

Jinak dnes jsem byl na čumendu v Oriose, novou kolekci tam bohužel zatím nemají, prý až koncem srpna. :crying_anim: Ale pěkně jsme splkli, pokoukal jsem něco hodinek a svět je zase o něco pěknější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dostal k tomu, udělat pár slíbených obrázků. Obvod záběstí mám asi 18,5 cm, s velikostí hodinek problémy nemám. Fakt ale je, že nějsem zrovna nositelem obleků, takže nějaké "zajíždění pod rukáv" neřeším.

Ještě jsem chtěl jen pro upřesnění doplnit, Omega PO prům. 45,5mm, Inga prům. 46mm.

 

Naprosto úžasnej stroj na velkou tlapu. Nikdy jsem (až na výjimky) nebyl na IWC, ale tohle je prostě bezva. Omegy vedle nich vypadají nějak dětsky. Inženýr je prostě stroj pro chlapa. Gratulace. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...