Přejít na obsah

oblečení na sebe pro "chlapy"


Xampik

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

oblíká se někdo u PME Legend nebo Marlboro Classic apod. co si o těchto značkáš myslíte a lze je objednat přes net ? Toto oblečení se mi líbí více než ostatní a to jsem poměrně mladej (18 let) :)

 

Nějaké názory, rady apod. otevřená diskuse !

 

Mně je 21 a od 19 se oblékám u Camel Active a nejsem sám, spoustu kamarádů jsem k tomu přivedl... Sedí mi od košil, kalhot, až po bundy a další doplňky... Oblékej se tam, kde se cítíš... Jinak mám moc rád pola Lacoste. Doporučuji si to ale osahat, oblečení si kupuji vždy v kamenném obchodě.

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to půl na půl, půl nové, půl sekáč... ale když chci, tak díky tomu dám do kupy blazer Burberry, kravatu Hermes, košili E. Zegna a všichni si myslí, že Rolls mi parkuje za rohem

 

Kde je sekac kde maj takoveto znacky?

 

 

Jinak co si objednavam je treba american eagle,abercrombie(ale to uz jen malo,protoze to nosi kazdej,koupi fake z aukra a jsou vysmaty),hollister

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám strašně rád Bushmana. Mám příjemný pocit z toho, že je to česká značka a takové Marlboro nebo Camel, které jsou víceméně podobného zaměření, podle mě předčí i kvalitou.

 

Mám smlouvu na Bushman a měl jsem franchise na Camel. Bushman je fajn, ale co se kvality výrobků týče, Camel je jiná liga. Škoda vs. BMW. Octávka nemá chybu, je fajn, ale BMW 535xd... Co se týče gramáže látek atd. Mám spoustu věcí od obou a po letech nošení je camel pořád ok, bushman už pokulhává. Co se týče třeba bot, ty má Camel úžasné, skoro žádné reklamace. Oboje mám rád a oboje nosím, ale Camel má krásné košile, kalhoty i například sáčko. Do těchto sfer oblečení se už Bushman nedostává. Jinak co se týče Lacoste, boty otřes, ale svetříky a pola super, mám jedno polo 7 let a vypadá pořád naprosto úžasně, mohu ho stále bez obav nosit. Jinak měl jsem úchylné Lacoste období, mám 43 pol a asi 18 svetříků s krokodýlem, plus ještě další pitomosti, až po ponožky. Na nic si nestěžuji, kromě bot, ty už nikdy více :sad01_anim:

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám smlouvu na Bushman a měl jsem franchise na Camel. Bushman je fajn, ale co se kvality výrobků týče, Camel je jiná liga. Škoda vs. BMW. Octávka nemá chybu, je fajn, ale BMW 535xd... Co se týče gramáže látek atd. Mám spoustu věcí od obou a po letech nošení je camel pořád ok, bushman už pokulhává. Co se týče třeba bot, ty má Camel úžasné, skoro žádné reklamace. Oboje mám rád a oboje nosím, ale Camel má krásné košile, kalhoty i například sáčko. Do těchto sfer oblečení se už Bushman nedostává. Jinak co se týče Lacoste, boty otřes, ale svetříky a pola super, mám jedno polo 7 let a vypadá pořád naprosto úžasně, mohu ho stále bez obav nosit. Jinak měl jsem úchylné Lacoste období, mám 43 pol a asi 18 svetříků s krokodýlem, plus ještě další pitomosti, až po ponožky. Na nic si nestěžuji, kromě bot, ty už nikdy více :sad01_anim:

 

 

 

Moje první boty Camel. Po měsíci nošení na jedné botě prodřené tkaničky,

od většiny oček, protože jsou špatně na jedné botě nanýtovány. Aspoň že druhá bota je v poho :-)

Předpokládám, že mi bude řečeno, že tkaničky jsou spotřební věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první boty Camel. Po měsíci nošení na jedné botě prodřené tkaničky,

od většiny oček, protože jsou špatně na jedné botě nanýtovány. Aspoň že druhá bota je v poho :-)

Předpokládám, že mi bude řečeno, že tkaničky jsou spotřební věc.

 

Tkaničky jsou svině... Proč myslíš, že camel dodává náhradní vlastní pro všechny jeho boty? Samozřejmě, že reklamace jsou. Vloni byla jistá ,,řidičská" obuv, to bylo hned všechno v pytli. Ale mám pohorky asi 6 let a jediné, co odchází jsou ony tkaničky. Ale ze značných zkušeností jsou ty boty opravdu kvalitní. Do ČR jsou distribuovany společně s Gaborem, jsou dělány pro Camel externě, ale v Evropě. Komunikace co se reklamací týče je s botama super, řeší se na Slovensku, narozdíl od těch zku.....jch němců, co mají na startost zbytek... To je ale věc druhá. V součsnosti nenarazíte na žádný obchod, s výjimkou jendoho malého v Kladně, který mi říká pane a je v něm Camel, i přesto Camel doporučuji a pro sebe nadále kupuji. Jen bych nerad, aby to zde bylo bráno jako reklama pro mě, to vůbec ne, také v podstatě nemám na co dělat reklamu. Podobných značek jako Camel je pochopitelně více, záleží na každém. Vlákno zní oblečení na chlapy, tak jsem se zapojil. Mám rád Camel, Bushman, Lacoste a pochopitelně i další leckdy sportovní značky a i společenské, jako Feragamo, Boss, Zenga jsou moje oblíbené. Sem tam ujedu i na tašce od Vuittona (někdy i více, nežli sem tam :) )

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...