Přejít na obsah

oblečení na sebe pro "chlapy"


Xampik

Doporučené příspěvky

V sobotu jsem si ve Freeportu na Hatích koupil super koženou bundu Camel Active. Měli je tam v akci za necelý tři litry, což mi přišlo fajn.

Nevadí mi ani ta Kara, kterou tu občas zmiňujete, ale když jsem si sáhnul na toho velblouda, tak mi přišel jako výrazně kvalitnější živočich, než ta liška s tváří Kary :)

 

Jo a džíny Camel za devět set, sedly mi dobře. Jen se mi zdálo, že oproti Levisu číslujou malinko jinak. Levisky si kupuju 32/32, Ale Camel mi přišel jako těsnější.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nakupuju většinu věcí v Zara, co se týká košil a hlavně i sak na to denní nošení, včetně kabátů. Saka mi tam sedí asi uplně nejlíp, pravda jsou dost vyštíhlený, takže asi nepadnou každýmu. Stejně jako košile, který jsou moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já nakupuju většinu věcí v Zara, co se týká košil a hlavně i sak na to denní nošení, včetně kabátů. Saka mi tam sedí asi uplně nejlíp, pravda jsou dost vyštíhlený, takže asi nepadnou každýmu. Stejně jako košile, který jsou moc fajn.

 

člověče, tak to tě obdivuju.. Mě je to většinou v pase ok, ale ani do většiny jejich XXL výrobků nedostanu ruce, hrudník a ramena. To jejich číslování je pro mě záhada...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onisau: Moc cvičíš :P

 

Určitě ne. Rozhodně nejsem týpek s širokými rameny. Mám 180 cm a cca 84 kilo (váha se mi samozřejmě pohybuje) Většinou se pohybuju ve velikosti 54, nebo 52, ale v Zara ty velikosti šijí podle nějakých prťavých Portugalců...:suicide_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trosku ozivim tohle tema...

 

Velmi dobry kamarad bude mit svatbu. Protoze jdu za svedka a zaroven jsem z vetsiny sveho obleceni vyhubnul, cekaji me nakupy noveho obleceni. V otazce obleku mam vicemene jasno, resp. nekolik moznych variant (rozumnejsi kofekce ze zahranici - Wilworst, Carl Gross, Z Zegna, ...), ale nevim si rady s kosili.

 

Moc bych chtel hedvabnou kosili, kdysi jsem jednu mel, bohuzel jednu akci neprezila, byl to super material na leto. Mate nekdo tip, kde a co koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku ozivim tohle tema...

 

Velmi dobry kamarad bude mit svatbu. Protoze jdu za svedka a zaroven jsem z vetsiny sveho obleceni vyhubnul, cekaji me nakupy noveho obleceni. V otazce obleku mam vicemene jasno, resp. nekolik moznych variant (rozumnejsi kofekce ze zahranici - Wilworst, Carl Gross, Z Zegna, ...), ale nevim si rady s kosili.

 

Moc bych chtel hedvabnou kosili, kdysi jsem jednu mel, bohuzel jednu akci neprezila, byl to super material na leto. Mate nekdo tip, kde a co koupit?

 

já si teď koupil kraťasy a košili na léto od Bugatti v Hradci v domě módy a sem spokojen http://www.bugattish...che2/suche2.php

Upraveno uživatelem kanyon1003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nevedel jsem kam to dat, tak jsem vystoural tohle tema... :cigar:

Chtel bych si koupit takovou tu bundu s velkejma kapsama a odepinacim vnitrkem, co se tady nosila v 60 a 70 letech, tehdy se ji rikalo 'páárkr'... kdyz po tom nejak patram, je to asi nejaky jakoze vojensky M65 nebo neco takovyho... vubec tomu nerozumim a je mi celkem uplne jedno, jestli je to uplne nejvic ultrapravy zarucene z vjetnamu vole anebo nejaka kopie - chci akorat by to bylo podobny ty bunde co se tu v ty dobe nosila, ne ty vojensky co prodavaj armyhustoshopy, ale asi se to navzajem nevylucuje... Mate s tim prosim nekdo nejaky zkusenosti? Aby to byla nejaka slusna prace, koukam ze maji treba nejakej Surplus, nebo Alpha industries, nebo dalsich asi tisic zarucene pravejch a jedinejch u.s. prisnovyrobcu....??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...