Přejít na obsah

Skeleton Automatic za rozumnou cenu?


Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se trochu poradit. Tak nějak koukám po nových hodinkách. Vždycky se mi líbily hodinky, kde jsou vidět vnitřnosti a běh strojku ... skeleton :-) Bohužel do 10 tis. jsem našel jen Festiny, který teda na fotkách nevypadaj nic moc a pak Emporio Armani, který se mi sice hodně líbí, ale zase tu spoustu lidí píše, že jsou nic moc. Když najdu opravdu nějaký pěkný hodinky, který by tak nějak odpovídaly mým představám tak zjistím, že je to limitovaná edice 7 kusů za 200.000 USD :-) Nenarazili jste někde na pěkné skeletony řekněme do 10 až 20 tis.? Nejde mi ani tak o značku spíš o design. Nejlépe pak černo bílé nebo černo stříbrné.

 

0400620463573R_276x368.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkus kouknout na nějaké Invicty. Já mám tady tyto a naživo jsou parádní. Strojek Miyota 8N24 sice není vrchol hodinářské estetiky, ale i tak je na co koukat.

 

Invicta-7134-2T.jpg

 

Sám jsem skeletony taky moc chtěl, ale zároveň jsem měl obavu, abych je unosil. Což se nakonec potvrdilo a šest dní v týdnu raději sáhnu po klasických hodinkách. Právě proto jsem volil Invictu, která je cenově přijatelná. Teď se dají sehnat za nějakých 350 USD.

 

Večer kdyžtak postnu nějaký detailnější fotky, protože z této je prd vidět.

Upraveno uživatelem P Hajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus kouknout na nějaké Invicty. Já mám tady tyto a naživo jsou parádní. Strojek Miyota 8N24 sice není vrchol hodinářské estetiky, ale i tak je na co koukat.

 

 

Sám jsem skeletony taky moc chtěl, ale zároveň jsem měl obavu, abych je unosil. Což se nakonec potvrdilo a šest dní v týdnu raději sáhnu po klasických hodinkách. Právě proto jsem volil Invictu, která je cenově přijatelná. Teď se dají sehnat za nějakých 350 USD.

 

Večer kdyžtak postnu nějaký detailnější fotky, protože z této je prd vidět.

 

Díky za typ ... některé vypadají pěkně:

 

Tyhle působí sice trochu levným dojmem:

 

598346_090928103955_skeleton1.jpg

 

ale maj v nabídce i pěknější kousky:

 

invicta_skeleton.jpg

 

Mechanical_Skeleton_OTV_2008_06_20_005.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď ten Oris, jak psal ls8ls8 nebo mě ještě napadá Steinhart Esqueleto:

 

Steinhart měl ještě další skeletony, ale jsou už vyprodaný, takže by jsi musel hledat po netu.

 

Je škoda, že nejsou v jiné barevné kombinaci, hlavně ty s černým pouzdrem vypadaj takhle na obrázku jak plasťáky. Stříbrno černé mohly vapada úplně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je škoda, že nejsou v jiné barevné kombinaci, hlavně ty s černým pouzdrem vypadaj takhle na obrázku jak plasťáky. Stříbrno černé mohly vapada úplně jinak.

Posuzovat hodinky podle malinký fotky je zhruba stejně ošidný jako posuzovat lásku ženský podle toho, jak hezký má nohy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posuzovat hodinky podle malinký fotky je zhruba stejně ošidný jako posuzovat lásku ženský podle toho, jak hezký má nohy...

 

No tak obecně je lepší je vidět ve skutečnosti než než na fotce to je jasný, jen prostě ta kombinace se mi nelíbí tolik jako střbrná a černá.

 

Ale ženská s hezkýma nohama je dobrý základ ;-)

Upraveno uživatelem Václav Novák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus Ingersoll Arizona, najdes tam aj ine skeltonovane modely do tej ceny aku pozadujes, ine znacky sa hybu cenovo trocha vyssie ako uz bolo spomenute v predchadzajucich prispevkoch. Prajem stastny vyber. Potom by si mohol napisat co si kupil, pripadne prilozit zopar fotiek :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus Ingersoll Arizona, najdes tam aj ine skeltonovane modely do tej ceny aku pozadujes, ine znacky sa hybu cenovo trocha vyssie ako uz bolo spomenute v predchadzajucich prispevkoch. Prajem stastny vyber. Potom by si mohol napisat co si kupil, pripadne prilozit zopar fotiek :thumbsup_anim:

 

 

 

alebo skus pozriet http://www.uhren-schmuck-suche.de/en/Watch...es:::19_20.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Skus Ingersoll Arizona, najdes tam aj ine skeltonovane modely do tej ceny aku pozadujes, ine znacky sa hybu cenovo trocha vyssie ako uz bolo spomenute v predchadzajucich prispevkoch.  

 

S Ingersollem  :thumbsdown_anim: by jsi to opravdu vyhrál, ostatní značky se možná pohybují ve vyšší cenové hladině, ale zase nejsou z Číny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky všem za vaše typy. Musím říct, že už mám určitého favorita. Design a cena se mi líbí u těchto .... přesně něco takového bych si představoval.

 

7614_2.jpg

 

179,- EUR

 

Akorát jak tak na to koukám to asi nejsou automaty :-/

Upraveno uživatelem Václav Novák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš si vědom toho, že to je Čína jako pra.e? S Německem to má společného asi tolik jako Calvaneo :D

Viz. http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=366176

 

To už radši ty Invicty, nebo za mě osobně: pár měsíců ještě šetři a jdi to těch Orisů, tu jsou fakt super. Na eBayi jsou občas dost pod $1000.

Upraveno uživatelem ls8ls8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...