Přejít na obsah

Skeleton Automatic za rozumnou cenu?


Doporučené příspěvky

Jseš si vědom toho, že to je Čína jako pra.e? S Německem to má společného asi tolik jako Calvaneo :D

Viz. http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=366176

 

To už radši ty Invicty, nebo za mě osobně: pár měsíců ještě šetři a jdi to těch Orisů, tu jsou fakt super. Na eBayi jsou občas dost pod $1000.

 

Tak to je škoda, v číně co nehlídá evropan nebo američan je většinou děs. Škoda, protože na obrázku vypadaj pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Oris dělá ještě jedny trochu lacinější skeletony, jen kdybych to někde našel...

 

Edit: už je mám - http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...kw=250605435608 - ale Artieliery jsou hezčí

 

No je to sice lepší značka, ale takhle na obrázku nic moc. To už ty čínský jsou hezčí. I když ten model Oris Artelier Skeleton je fakt pěknej. Jenže upřímně Oris stojí 25 tis. naproti tomu ty první co jsem postoval Emprio Armani se daj koupit za 8K měl jsem je v ruce a vypadaj opravdu pěkně a rozhodně nepůsobí levným dojmem. Akorát jak už jsem psal někde jsem si tu přečetl, že jejich hodinky cenou neodpovídaj kvalitě. Celkově jsem si myslel, že v této cenové hladině bude větší výběr ale jak tak koukám máte všichni pravdu, že za tu cenu se toho konkrétně ve skeletonech moc nenabízí .... spíš skoro nic. Žiju celkem aktivně a představa, že zničím hodinky, za který jsem dal přes 30K není nic moc. A zase koupit si hodinky na to abych je měl doma v šuplíku a vzít si je jednou do měsíce to není pro mne :-(

 

Škoda, že Festina neudělala nějaké hezčí skeletony, protože to mně osobně by úplně stačilo, jenže tohle není žádná sláva:

 

choice_autom_6749_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se trochu poradit. Tak nějak koukám po nových hodinkách. Vždycky se mi líbily hodinky, kde jsou vidět vnitřnosti a běh strojku ... skeleton :-) Bohužel do 10 tis. jsem našel jen Festiny, který teda na fotkách nevypadaj nic moc a pak Emporio Armani, který se mi sice hodně líbí, ale zase tu spoustu lidí píše, že jsou nic moc. Když najdu opravdu nějaký pěkný hodinky, který by tak nějak odpovídaly mým představám tak zjistím, že je to limitovaná edice 7 kusů za 200.000 USD :-) Nenarazili jste někde na pěkné skeletony řekněme do 10 až 20 tis.? Nejde mi ani tak o značku spíš o design. Nejlépe pak černo bílé nebo černo stříbrné.

 

0400620463573R_276x368.jpg

 

IMHO je to se skeletonama stejné jako s normálníma hodinkama. V cenové relaci 10 - 40 tisíc nenajdeš nic překvapivého. Může se několik věcí líbit, ale z žádné si většinou nesedneš na zadek. Pokud Ti jde jen o design, kup si to, ce se Ti líbí a na co máš zrovna střelivo. Pokud Ti jde nejen o vzhled, ale i o značku, či nějaké vychytávky, doporučuji Ti navštívit ebay a zkusit nějaké z druhé ruky. U skeletonů jsem vypozoroval, že je to podobně jako s kabriem. Rychle chytí za srdce a stejně rychle se okoukají. Díky tomu máš velkou šanci z druhé ruky koupit dobré skeletony. Držím palce a pak se pochlub ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matterhorn

Zkus se podívat na sortimen Epos, mají skeletonů docela dost. Hladinu 20000 asi trochu překročíš, ale koupíš si vskutku pořádnou kvalitu.

 

Edit změna odkazu na české stránky

 

 

Upraveno uživatelem Matterhorn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se podívat na sortimen Epos, mají skeletonů docela dost. Hladinu 20000 asi trochu překročíš, ale koupíš si vskutku pořádnou kvalitu.

 

Edit změna odkazu na české stránky

 

 

4390sk1.jpg

 

Nejsou špatné ale za ty prachy žádná pecka ... vypadaj dost podobně jako ty co dělá Festina, subjektivně se mi v této cenové kategorii líbí víc ty ORIS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na eBay jsem našel ještě jedny hranaté Bulova za $210. Jsou poněkud zvláštní a nejspíš si je nevybereš, ale zas tak hrozné mi nepřijdou.

 

Já se omlouvám zapomněl jsem napsat, že bych chtěl nějaké kulaté a koženým řemínkem. Párkrát jsem měl kovový řemínek a většinou mi to trhá chloupky na ruce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se omlouvám zapomněl jsem napsat, že bych chtěl nějaké kulaté a koženým řemínkem. Párkrát jsem měl kovový řemínek a většinou mi to trhá chloupky na ruce :-)

 

 

na to ze nemas moc na vyber si dost priebercivy :) neboj nic, ak si kupis na kovovom tahu tak si ho mozes dat jednoducho vymenit za kozeny. neni to ziadna veda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matterhorn
Nejsou špatné ale za ty prachy žádná pecka ... vypadaj dost podobně jako ty co dělá Festina, subjektivně se mi v této cenové kategorii líbí víc ty ORIS

 

Podívej se pořádně, těch modelů mají hodně, to jsi našel jenom jeden :eek: ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak začínám vážně uvažovat o koupi těch SEA-GULL, ale našel jsem je jeden eShop který dodává do ČR eShop v USA. Cena je tam 185 USD, což je dvakrát víc než uváděj domovský čínský stránky. Nevítě někdo ještě o jiném eShopu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby si mal tak zo 3 tisic tak by som ti vedel vybavit nieco taketo, limitovana edicia v pocte 1 kus, volal som dnes s kamosom co ich vyrobil a su na predaj, budem mat zopar kuskov k dispozicii ak by niekto chcel, samozrejme kazdy bude unikat, ziadne kopirky

Upraveno uživatelem watchout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby si mal tak zo 3 tisic tak by som ti vedel vybavit nieco taketo, limitovana edicia v pocte 1 kus, volal som vcera s kamosom co ich skeletuje a momentalne ma na predaj zopar kuskov samozrejme ze kazdy je iny, nejake budem mat v BA ak by mal niekto velmi seriozny zaujem

post-7977-1270081465.jpg

Upraveno uživatelem watchout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...