Přejít na obsah

PRIM 2000


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrodily se hodinky

Tento projekt Primu mě nenechával chladným a po zdařilých renovačních ukázkách v tomto vlákně jsem se začal ohlížet co bych kde bych..

První kousek, čistě analog jsem sehnal u Libora na jeho PrimLandu. Měly, pro mě jednu zásadní vadu, a to krátký tah.

Nicméně, mé drahé se tenhle kousek zalíbil a bylo vymalováno.

Stále sem ale doufal v jejich návrat ke mně a začal shánět kousek tahu.

V podstatě nesehnatelná věc, jak sem zjistil. Po nějakém čase se mi ozval místní zahradník, že by jako jo, a že mi k tomu přidá i celé hodinky. Tentokrát ana-digi verzi.

KFL díky ještě jednou moc!

A tu mě napadla myšlenka.. hodinky "ona+on", v podstatě za pár peněz!

Takže proběhla lehká renovace přímo u p. Krskové, napřed jedny, potom i i druhé, potom trochu přetahovná s tím co by se ještě dalo a nedalo.. 

Mimochodem, i ten dílek tahu v Primu mají, i náhradní čepy do tahu.. jen se s tím nechtějí dělit. Proto to chvilku trvalo, ovšem k naprosté spokojenosti!

A výsledek:

 

 

 

post-205-0-82278000-1434536055_thumb.jpg

post-205-0-39735000-1434536060_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když se jedná designově o shodné hodinky, jsou tam drobné rozdíly mezi verzemi. Hlavně luneta ( mimochodem nacvakávací) má jiný tvar, u ana/digi verze je plošší, tenší.

Na analog verzi je sklo čisté, na digi variantě je na skle vypískováno Prim  2000.

Celkvé zpracování je výborné, zajímavé je napojení tahu na pouzdro přez první velký článek vypadající spíš jako prodloužení pouzdra.

Celonerezové pouzdro a nerezový tah ani nezmiňuji, v těchto letech už to byla asi samozřejmost i u Primu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrodily se hodinky

Tento projekt Primu mě nenechával chladným a po zdařilých renovačních ukázkách v tomto vlákně jsem se začal ohlížet co bych kde bych..

První kousek, čistě analog jsem sehnal u Libora na jeho PrimLandu. Měly, pro mě jednu zásadní vadu, a to krátký tah.

Nicméně, mé drahé se tenhle kousek zalíbil a bylo vymalováno.

Stále sem ale doufal v jejich návrat ke mně a začal shánět kousek tahu.

V podstatě nesehnatelná věc, jak sem zjistil. Po nějakém čase se mi ozval místní zahradník, že by jako jo, a že mi k tomu přidá i celé hodinky. Tentokrát ana-digi verzi.

KFL díky ještě jednou moc!

A tu mě napadla myšlenka.. hodinky "ona+on", v podstatě za pár peněz!

Takže proběhla lehká renovace přímo u p. Krskové, napřed jedny, potom i i druhé, potom trochu přetahovná s tím co by se ještě dalo a nedalo.. 

Mimochodem, i ten dílek tahu v Primu mají, i náhradní čepy do tahu.. jen se s tím nechtějí dělit. Proto to chvilku trvalo, ovšem k naprosté spokojenosti!

A výsledek:

No vida, jak hezky prokoukly. Mam radost, tak je ve zdravi uzivej :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jen taková připomínka tohoto modelu..

Docela mě překvapila přesnost, konkrétně ana/digi, v řádu několika vteřin za měsíc..

A také bonus- automatické přenastavení letního / zimního času.

Docela by mě zajímalo, co za stroj v nich tepe, nebude to úplný blbec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...