Přejít na obsah

PRIM 2000


Doporučené příspěvky

Hodinky PRIM 2000 byly vyrobeny k příležitosti milénia.Byly vyrobeny jednorázově v omezeném počtu (několik stovek kusů od každého typu).

Hodinky jsou vybaveny quartzovým strojkem, minerálním sklem a řemínkem z hovězí kůže s motýlovou sponou anebo kovovým tahem.Info přímo z Eltonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodinky PRIM 2000 byly vyrobeny k příležitosti milénia.Byly vyrobeny jednorázově v omezeném počtu (několik stovek kusů od každého typu).

Hodinky jsou vybaveny quartzovým strojkem, minerálním sklem a řemínkem z hovězí kůže s motýlovou sponou anebo kovovým tahem.Info přímo z Eltonu.

zajimavej kousek.skoda toho quartzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, taky mám jedny, psal jsem o nich zde: [url="http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=22798"]. Myslím, že na to, že jsou to quartzky nevypadají špatně - je to pořádný kus železa, já je mám na tahu a plaval jsem s nimi i v moři (po každé dovolené samozřejmě ihned přetěsnit). Ty moje multifunkční samy mění zimní a letní čas, mají stopky na tisícínu (?!) sekundy, duální čas, kalendář do roku 2040 - na outdoor akce naprosto super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme asi zatím jen dva zde na fóru.Jestli to je tím že je to quartz? Na netu nic pořádného o hodinkách není,kolegové Primkaři taky nic ,jen nějaké drobné info z Eltonu.

 

Mně zase přijde dost zvláštní, že tyto hodinky vůbec nevypadají jako od Eltonu, není to vůbec jejich styl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zvědavý, jestli nějaké podrobnější info dostaneš. Já jsem kdysi tady na fóru koupil PRIM SPORT quarz z Nového Města, v papírech bylo napsáno PRIM s.r.o.. Když jsem byl v Eltonu, vzal jsem je s sebou, ale nikdo se k nim moc neměl a moc informací jsem k nim nedostal. Byly to hodinky z období, kdy v Eltonu hodinky nevyráběli, ale pouze je prodávali; vyrábět je nechali zřejmě v Číně. Kdo ví, jak je to s těmito?

Foto pro ilustraci je od původního majitele.

 

post-2687-1270397528.jpg

 

post-2687-1270397540.jpg

 

post-2687-1270397870.jpg

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi jasný, ale vyráběl ELTON v roce 2000 hodinky? Nebylo to obdobné jako v 90-tých letech právě za doby PRIM s.r.o.?

Nejsem tak znalej,čekám jestli se tu vyjádří někdo znalej.Třeba Biges nebo Honza.manta by mohli?Ale na netu opravdu nic nemůžu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...