Přejít na obsah

Celostátní setkání Chronomagu


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

lib - 3 osoby, ale potřebuju jeden z mezonetových čtyřlůžkových pokojů s ložnicí v patře, vana, sedací souprava, anžto musíme vzít psa (7-8 kg); zaplatíme raději za 4; alternativa čtyřlůžkový pokoj s balkonem, vana může být taky

 

pete - počet je zatím neurčen

 

chronoshop - 2x dvoulůžkáč z pátku na sobotu

 

jankoxxx - pocet osob bude bud 1 alebo 2

 

Ali - 1-2 osoby?

 

Tada?

Gilius?

Jay Doll?

ostatní?

 

 

To je smutný příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci ujistit: Platný termín je od 16.9. a dál, dokud to neomrzí nebo nedojdou prachy?

9.9. a dál už není aktuální?

 

Přesně jak říkáš, jen se prosím do konce týdne vyžvejkněte, kdo jede, ať to domluvím na přesný počet. Doufám, že Jablonečtí dorazí alespoň na kafe :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do poslední chvíle jsem se snažil, ale nepřijedu, bohužel :( Klasika, vychází mi služba a nemám, koho bych za sebe sehnal :( Co to přesunout na nějaký pozdější měsíc, kdy si nikdo nevybírá dovču....třeba v zimě ( omlouvám se milovníkům zimních radovánek ) ??? Nešlo by to ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to přesunout na nějaký pozdější měsíc, kdy si nikdo nevybírá dovču.... Nešlo by to ????

 

A co udělat nějaký "jednovečerový" s přespáním ve stylu Jihlavy? Na více dnů nemůžu a tahat s sebou rodinu se mi nechce...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co udělat nějaký "jednovečerový" s přespáním ve stylu Jihlavy? Na více dnů nemůžu a tahat s sebou rodinu se mi nechce...

 

Myslim, ze v tom je problem cele akce a maleho zajmu, loni to byla ciste panska akce a melo to sve kouzlo.

Neumim si predstavit liba jak se prochazi po hoteli s pani libovou a psikem a hraje si na slusnaka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze v tom je problem cele akce a maleho zajmu, loni to byla ciste panska akce a melo to sve kouzlo.

Neumim si predstavit liba jak se prochazi po hoteli s pani libovou a psikem a hraje si na slusnaka :D

 

nepochybuji ani vteřinu o tom, že lib by se na hodinku dokázal paní libové ztratit, a ta si toho ani nevšimla...:D

Jinak opravím Bakera, jehož šedé skráně tolik pamatují, ale zde se mylí... Je to již dva roky co byla Jihlava a některé zážitky zůstanou uchovány v paměti navždycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je Nás trochu málo, klidně pánská jízda někde...Nebu i ta Rokytnice. Nejde o to že s rodinou nebo bez. Každý dle chuti a potřeb...

Tak sem hoďte nějaký návrh...Sakra. Takových členů a nechce se Vám.

Nebo někdo z Moravy...sklípek?

Jsou to jen návrhy. Jo a Jihlava byla fakt dobrá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze v tom je problem cele akce a maleho zajmu, loni to byla ciste panska akce a melo to sve kouzlo.

Neumim si predstavit liba jak se prochazi po hoteli s pani libovou a psikem a hraje si na slusnaka :D

 

Bez obav! Slušně se chovám vždycky a všude. I ožralej!

Ale paní libovou můžu nechat doma. To není problém, stejně je z toho trochu rozpačitá: "Co jako si tam budu s kým povídat? Vždyť to budou lidi,co se i minuty čumí do hodinek nebo na hodinky; a k čemu tam taháš tu baterku?".

Pak by u mě v tom rezervovaným pokoji (že?) mohl přespat Thomas, co to vezme cestou z Germánie (ještě u nás máš to spací tričko, někde, mám Ti ho vzít?), a třeba i někdo další, kdyby nechrápal ještě víc než já.

 

Edit: Tak jsem to ťukal nějak dýl a ono už se to přesouvá? Proč ne, ale už se sakra dohodněte! :D

Upraveno uživatelem lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze v tom je problem cele akce a maleho zajmu, loni to byla ciste panska akce a melo to sve kouzlo.

Neumim si predstavit liba jak se prochazi po hoteli s pani libovou a psikem a hraje si na slusnaka :D

 

 

Zlatá slova. A Nejlépe z pátku na sobotu ... Pro nás poněku více zaměstnané :-)

Jo, a nejezdit přes celou republiku, maximálně tu půlku, což je možná ta Jihlava :-)

 

Edit: pouze pánská jízda to být pochopitelně být nemusí

Upraveno uživatelem brett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez obav! Slušně se chovám vždycky a všude. I ožralej!

Ale paní libovou můžu nechat doma. To není problém, stejně je z toho trochu rozpačitá: "Co jako si tam budu s kým povídat? Vždyť to budou lidi,co se i minuty čumí do hodinek nebo na hodinky; a k čemu tam taháš tu baterku?".

Pak by u mě v tom rezervovaným pokoji (že?) mohl přespat Thomas, co to vezme cestou z Germánie (ještě u nás máš to spací tričko, někde, mám Ti ho vzít?), a třeba i někdo další, kdyby nechrápal ještě víc než já.

 

Edit: Tak jsem to ťukal nějak dýl a ono už se to přesouvá? Proč ne, ale už se sakra dohodněte! :D

 

Klidně s Tebou na pokoji budu spát, pokud v sobotu ráno nebudeš dělat habibi! :) Spací tričko už mně bude asi malé, dej ho na charitu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...