Přejít na obsah

Celostátní setkání Chronomagu


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Tak jsem myslel, že se naposlední chvíli natáhne dalších pár lidí a ono to tedy zrovna nadějně nevypadá.

Pete asi přes víkend,

Jay Doll a já počítáme s odjezdem v sobotu; já bych měl vyrazit, jakmile budu O.K., tj. snad v poledne, Snow a Alina dorazí v sobotu před polednem....

 

Tak nevím, nevím... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.hotelhelena.cz/

 

Jen se zeptám blbě. A nechcete to tedy odpískat a sejít se třeba za 14 dní jinde? Nikomu to vadit nebude. A ten můj spolužák je v pohodě, takže to také ustojí ;).

Je to jen nápad, že by nás mohlo prostě být víc...5 lidí je strašně málo, byť vás rád uvidím...

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.hotelhelena.cz/

 

Jen se zeptám blbě. A nechcete to tedy odpískat a sejít se třeba za 14 dní jinde? Nikomu to vadit nebude. A ten můj spolužák je v pohodě, takže to také ustojí ;).

Je to jen nápad, že by nás mohlo prostě být víc...5 lidí je strašně málo, byť vás rád uvidím...

 

Na rovinu?

Asi to vidíš dost reálně :( Prozatím to tedy odpískáváme, že?

 

Edit: Těch 5 lidí by se navíc spolu jen tak mihlo (3 pátek/sobota ... 2 sobota).

Upraveno uživatelem lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem myslel, že se naposlední chvíli natáhne dalších pár lidí a ono to tedy zrovna nadějně nevypadá.

 

No já bych za určitých okolností rád přijel. Ale klíčové zde je, že se to změnilo na poslední chvíli, takže už nějaký program prostě mám...

 

Myslím že podobně na tom bude i pár dalších lidí... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sraz nemůžu, volno jsem nedostal, sloužím v sobotu.

 

Horhe...kdy a kam jedeš ??? A na jak dlouho...že bysme, třeba, na chvilku....pokec ? :)

 

Hoj, mám obavu, že nenajdu volnou chvíli. V sobotu přijedu s rodinou k matce do Třeště, večer posezení s přáteli, v neděli si odskočim na bráchovo vítání občánků do Peček a v pondělí mezi 9:00-11:00 školim pod blázincem v Jihlavě a pak do Třeště naložit ženu a malou a návrat do LBC.

Pokecal bych rád, do budoucna něco vymyslíme.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Škoda, Rokytnice mi vyhovovala, byla blízko. Další místo kam bych se ještě dostal by byl Špindlerův Mlýn, tam se zřejmě nesejdete, takže za čtrnáct dní nebo kdykoliv jindy beze mě. Myslím, že mou nepřítomnost přežijete :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...