Jump to content

Celostátní setkání Chronomagu

Guest Kamil
 Share

Recommended Posts

lib - 3 osoby, ale potřebuju jeden z mezonetových čtyřlůžkových pokojů s ložnicí v patře, vana, sedací souprava, anžto musíme vzít psa (7-8 kg); zaplatíme raději za 4; alternativa čtyřlůžkový pokoj s balkonem, vana může být taky

pete - počet je zatím neurčen

chronoshop - 2x dvoulůžkáč z pátku na sobotu

jankoxxx - pocet osob bude bud 1 alebo 2

Ali - 1-2 osoby?

Tada?

Gilius?

Jay Doll?

ostatní?

To je smutný příběh.

Jen se chci ujistit: Platný termín je od 16.9. a dál, dokud to neomrzí nebo nedojdou prachy?

9.9. a dál už není aktuální?

Přesně jak říkáš, jen se prosím do konce týdne vyžvejkněte, kdo jede, ať to domluvím na přesný počet. Doufám, že Jablonečtí dorazí alespoň na kafe :)

Do poslední chvíle jsem se snažil, ale nepřijedu, bohužel :( Klasika, vychází mi služba a nemám, koho bych za sebe sehnal :( Co to přesunout na nějaký pozdější měsíc, kdy si nikdo nevybírá dovču....třeba v zimě ( omlouvám se milovníkům zimních radovánek ) ??? Nešlo by to ????

Co to přesunout na nějaký pozdější měsíc, kdy si nikdo nevybírá dovču.... Nešlo by to ????

A co udělat nějaký "jednovečerový" s přespáním ve stylu Jihlavy? Na více dnů nemůžu a tahat s sebou rodinu se mi nechce...

A co udělat nějaký "jednovečerový" s přespáním ve stylu Jihlavy? Na více dnů nemůžu a tahat s sebou rodinu se mi nechce...

Myslim, ze v tom je problem cele akce a maleho zajmu, loni to byla ciste panska akce a melo to sve kouzlo.

Neumim si predstavit liba jak se prochazi po hoteli s pani libovou a psikem a hraje si na slusnaka :D

Myslim, ze v tom je problem cele akce a maleho zajmu, loni to byla ciste panska akce a melo to sve kouzlo.

Neumim si predstavit liba jak se prochazi po hoteli s pani libovou a psikem a hraje si na slusnaka :D

nepochybuji ani vteřinu o tom, že lib by se na hodinku dokázal paní libové ztratit, a ta si toho ani nevšimla...:D

Jinak opravím Bakera, jehož šedé skráně tolik pamatují, ale zde se mylí... Je to již dva roky co byla Jihlava a některé zážitky zůstanou uchovány v paměti navždycky.

No je Nás trochu málo, klidně pánská jízda někde...Nebu i ta Rokytnice. Nejde o to že s rodinou nebo bez. Každý dle chuti a potřeb...

Tak sem hoďte nějaký návrh...Sakra. Takových členů a nechce se Vám.

Nebo někdo z Moravy...sklípek?

Jsou to jen návrhy. Jo a Jihlava byla fakt dobrá ;)

Bez obav! Slušně se chovám vždycky a všude. I ožralej!

Ale paní libovou můžu nechat doma. To není problém, stejně je z toho trochu rozpačitá: "Co jako si tam budu s kým povídat? Vždyť to budou lidi,co se i minuty čumí do hodinek nebo na hodinky; a k čemu tam taháš tu baterku?".

Pak by u mě v tom rezervovaným pokoji (že?) mohl přespat Thomas, co to vezme cestou z Germánie (ještě u nás máš to spací tričko, někde, mám Ti ho vzít?), a třeba i někdo další, kdyby nechrápal ještě víc než já.

Edit: Tak jsem to ťukal nějak dýl a ono už se to přesouvá? Proč ne, ale už se sakra dohodněte! :D

Edited by lib

Zlatá slova. A Nejlépe z pátku na sobotu ... Pro nás poněku více zaměstnané :-)

Jo, a nejezdit přes celou republiku, maximálně tu půlku, což je možná ta Jihlava :-)

Edit: pouze pánská jízda to být pochopitelně být nemusí

Edited by brett

Bez obav! Slušně se chovám vždycky a všude. I ožralej!

Ale paní libovou můžu nechat doma. To není problém, stejně je z toho trochu rozpačitá: "Co jako si tam budu s kým povídat? Vždyť to budou lidi,co se i minuty čumí do hodinek nebo na hodinky; a k čemu tam taháš tu baterku?".

Pak by u mě v tom rezervovaným pokoji (že?) mohl přespat Thomas, co to vezme cestou z Germánie (ještě u nás máš to spací tričko, někde, mám Ti ho vzít?), a třeba i někdo další, kdyby nechrápal ještě víc než já.

Edit: Tak jsem to ťukal nějak dýl a ono už se to přesouvá? Proč ne, ale už se sakra dohodněte! :D

Klidně s Tebou na pokoji budu spát, pokud v sobotu ráno nebudeš dělat habibi! :) Spací tričko už mně bude asi malé, dej ho na charitu..