Přejít na obsah

ORIS Small Second,Date


Doporučené příspěvky

Gratuluji Oris se mi libi cim dal tim vice jen se stale bojim toho tvaru, asi si je budu muset vyzkouset. Zajimalo by mne naco tento model ma 2 korunky ja mam tedy na hodinkach vzdy 2 - 3 ale mam tam vzdy o nejakou tu funkci navic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim, ak chces, napis aku mas velkost zapastia. Podla fotiek si seknu paradne, mam Luminoxy 47mm, tak by som rad si urobil opticky prehlad s tvojimi Oriskami. Dik.

 

U takychto velkosti mam rad, ked su korunky takto umiestnene, predsa len pri klasickej pozicii na 3h, moze viac tlacit do ruky pri prehnuti.

 

Pekne, pekne su.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon ze pisem okamzite bez cakania :) hodinky maju skutocne 47 mm ale tych 47 je spodok tim ze puzdro ma tvar aky ma tak na ruke pridu skor ako 44 45 mm .Ano ano skutocne heliovi ventil je na pozici 4 preotze by to mal byt strojcek ORIS ale neviem vlastne doteraz ci je to priamo ich vyroba ???? A som docela paf z toho jak lahulinko obe korunky(heliak ) chodia.

 

gerhard -Podla mna na kaucuku vypadaju krajsie ako na tahu cert vem ako dlho vydrzi .a co je proti tahu COOl je ze aj pekne vonia podla referencii vanilkovo coz sa zide ked bude v lete chut na zmrzku :)

 

shag - povodne som mal plan kupit si vsetky hodinky sveta alebo aspon IWC AQA...vlastne aby som pravdu povedal tak Oris som chcel uz davno a kupil som Fortis skalnim zastancom Orisu sa timto omluvam :) .

Takze tentokrat uz naozaj Oris povodne teda mali byt mensie 44 mm a model bez helioveho ventilu a sklenene dno luneta mala byt s cervenou stvrdhodinkou.Bohuzial alebo na stastie konkretny model nemali a ked mi pan ukazal tieto (navisa v titane ku ktoremu ako biker mam isty respekt) bolo jasne a po detinskom usklebku uz som tahal kredytku z penazenky.Od povodne planovaneho modelu ma odradila aj luneta ktora bola farbena kdesto tu uz je pouzita keramika .

Na rozdiel od Fortisu u Orisu nepoznam pojem drhnuca korunka ktora ma v kuse skrabe ,ale presto mi na Oriskach vadi jedna vec ...mmhm tie zrkadlovo vilestene plochy ,nie ze by som sa nerad pozeral aky som fesak,ale predsa nerad oslnujem proti iducich soferov.

Co mi pride zaujimave je ze rano ked sa zobudim a je tma tak sa este da rozoznat kolko je hodin.Myslim teda podla luminescencie .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som povodne ties myslel ze bude ventyl hore logicky ked na hodinkach bez neho je dole korunka .az ked som zbadal tu farebnu slzicku tak som zistil ze nie.

 

Shag - no povodne som sa hrdil ze to budu hodinky na bezne nosenie ale mam hold taku vadu ze nemam rad nove veci a ked uz tak nech im co najdlhsie vydrzi ich povodny stav takze uz sa tesim jak si budem sklbat vlasi pri prvom skrbanci :) nosim ich teda od piatku vecera az do skoreho rana pondelnajsieho kedy ich nahradzuju sexi Swatch :) neako sa mi nechce nicit drahe hodinky predsa len som este mlady a penazi nie je nazbyt .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...