Přejít na obsah

Finále o My First Victorinox


Onisan

Hlasování  

29 hlasů

  1. 1. kdo si zaslou?í My First Victorinox ?

    • Ricous
      18
    • Skalamander
      6
    • Micetal
      5

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak zatím to vypadá na vítězství nejprofláknutější filmové scény s hodinkama :) Dost mě překvapuje, že ještě nikdo neocenil Skalamandera, snímek který sem vložil je hodně emotivní a já ho měl za favorita... Micetaluv úryvek z filmu pak podle mě vystihuje podstatu chronomagorství, protože jen jedinec postižený touto chorobou se může o své hodinky strachovat takovým způsobem... a navíc ve chvíli kdy jde zmasakrovat ve vlaku šéfa ukrajinské mafie a jeho ochranku :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak jsi napsal v původním vlákně, ty se o freediving nějak víc zajímáš, resp. se mu věnuješ?

 

Nene, potápím se jenom pro radost. Kdysi jsem se na Kanárech celkem náhodou zúčastnil takové menší amatérské soutěže právě ve freedive, ale to spíš jenom tak z legrace, dal jsem cca 32 metrů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, potápím se jenom pro radost. Kdysi jsem se na Kanárech celkem náhodou zúčastnil takové menší amatérské soutěže právě ve freedive, ale to spíš jenom tak z legrace, dal jsem cca 32 metrů :)

 

 

Já si jentak pro srandu zkusil nejdřív na hubu kolik uplavu na jeen nádech v bazénu.... potom sem okouknul na youutube dechovou techniku freedingu :thumbsup_anim: :sleeping_03anim: a i s tímhle chabým vybavením jsem natáhnul tu vzdálenost o polovic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se všem umělecky založeným hlasujícím omlouvám, že jsem přihlásil tak hroznou a profláklou scénu s hodinkama z Pulp Fiction (taky špatný film?). V případě výhry uvažuji nad veřejným spácháním harakiri oním Victorinoxem...

Možná Onion ani neměl vybírat tuhle scénu do finále, "Mareček" by byl velmi důstojným, vtipným a navíc domácím účastníkem finále.

 

P.S. Kdybych tam tu scénku nedal já, určitě by jí postnul někdo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se všem umělecky založeným hlasujícím omlouvám, že jsem přihlásil tak hroznou a profláklou scénu s hodinkama z Pulp Fiction (taky špatný film?). V případě výhry uvažuji nad veřejným spácháním harakiri oním Victorinoxem...

Možná Onion ani neměl vybírat tuhle scénu do finále, "Mareček" by byl velmi důstojným, vtipným a navíc domácím účastníkem finále.

 

P.S. Kdybych tam tu scénku nedal já, určitě by jí postnul někdo jiný.

 

Kazit radost z vyhry jsem ti v zadnem pripade nechtel, jen jsem si chtel postesknout, ze outsideri nemeli vuci takovemu favoritovi zadnou sanci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, tahle scéna je prostě nejznámější a .... a kdyby si jí nedal ty, dal by jí někdo jiný :) A někdy to, že je nejznámější může znamenat i to, že je nejlepší ... a někdy ne :D

Jednou se zvolila tato pravidla a i pravidla a podmínky ovlivňují vásledek mírou nebývalou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...