Přejít na obsah

Překvapení jménem Seiko


Pafelik

Doporučené příspěvky

Včera jsem zažil jedno velice příjemné překvapení a tak mi nedá se nepodělit. Proti značce Seiko jsem nikdy nic neměl a přesto, že se mi většina modelů příliš vzhledově nelíbí, tak jsem si vždycky říkal, že v poměru cena/výkon jsou Seika skvělé.

 

Moje první pořádná osobní zkušenost mi však vyrazila dech. Po dlouhé době jsem se rozhoupal a pořídil jsem bráchovi první pořádné hodinky. Nedávno jsem žádal o radu na jednom z vedlejších vláken a všem tímto děkuji za pomoc. Nakonec jsem se rozhodl zakoupit tento model: http://www.azwatch.cz/hodinky/se154-seiko-...2-black-dial-ii s tím, že na nich zkrátka jen vyměním tah za řemen. Ačkoli je tah moc hezky zpracován k pilotním hodinkám mi zkrátka moc nesedí.

 

Po rozbalení boxu jsem byl dlouhou dobu v šoku, jelikož jsem nečekal, že budou hodinky vypadat tak dobře. Mám pocit jako by svým zpracováním patřily úplně do jiných kategorií. Pouzdro i ciferník jsou perfektní a zezadu průhled na strojek, který rozhodně neudělá ostudu. Skutečně klobouk dolů!

 

Dalším velice příjemným zážitkem byl samotný nákup na www.azwatch.cz . Všem mohu tohoto prodejce jen doporučit! Rychlé a vždy vstřícné jednání a hodinky jsem měl doma druhý den po objednání. Jelikož jsem nejprve sháněl matnou variantu ciferníku, kterou již v azwatch neměli skladem, vyměnil jsem s panem Šafářem několik emailů a telefonátů. Musím říci, že jeho přístup byl skvělý, jelikož mi místo planých slibů začal doporučovat jiné zahraniční eshopy, kde by bylo možné daný model sehnat.

 

P.S. Opět jeden z dárků pro bráchu, ze kterých mám asi větší radost než on:o))))

 

post-3231-1270979301.jpg

post-3231-1270979311.jpg

post-3231-1270979324.jpg

post-3231-1270979333.jpg

post-3231-1270979343.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny z peknych hodinek ze serie Seiko 5. Mam taky Seiko, je az z podivem co se dokaze za ty penize vyrobit, s jakou preciznosti. Mam sice drazsi serii seiko ale i tak za ty penize mi taky pada brada. Potisk ciferniku, kazdy detail je dokonaly. perfektni ostrost, pouzdro, tah proste nezkutecna strojova preciznost. Skoda jen ze spolecenske verze Seiko 5 maji skladany ocelovy tah.

 

Tyhle mely prosimte jaky tah ?? plne clanky nebo taky skladane ??? kdyz tak ten ocelovy tah nafot z boku - diky. Z fotek na AZwatch vypada ze je plny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle mely prosimte jaky tah ?? plne clanky nebo taky skladane ??? kdyz tak ten ocelovy tah nafot z boku - diky. Z fotek na AZwatch vypada ze je plny.

 

mají plný tah z masivních článků, jako asi všechny Seiko 5 Sports. bez označení "sports" jsou seiko 5 s menším průměrem okolo 37mm a ty mají tahy skládané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je asi před půl rokem v černé oceli a nakonec šly z domu, protože mi vadilo to množství nápisů na ciferníku, pozor na to, týden na ně koukáte s radostí a pak vás tam ty zbytečnosti začnou štvát. Jinak ale super hodinky.

 

Edit: ještě jsem našel fotku jak svítěj, kdyby byly jen tak byly by super

post-7112-1271008689.jpg

post-7112-1271008719.jpg

post-7112-1271008938.jpg

Upraveno uživatelem rubus32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechny automaty nemaji pruhled. Na to se vzdy informuj, pokud se chces kochat strojkem.

A skladany plech v tahu nebo plny je pomerne zasadni vec. Plny tah je samozrejme kvlalitnejsi, a ty skladane nekomu tahaj chlupy na ruce coz je neprijemne. A plny tah taky vypada daleko vic profi.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, já ti vždycky říkal, že Seika jsou super :D

Jsem rád, že jsi konečně bráchovi ty hodinky koupil a navíc vypadají opravdu super!

A AZ watch můžu taky doporučit, pan Šafář má opravdu výborné jednání.

Tak teď jen doufám, že ti je brácha neomlátí o hlavu ;)

 

 

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne nevadi zda je tah plny nebo ze skladaneho oceloveho plechu....chlupama neoplyvam a kdyz je z plechu nejsou hodinky tak tezke.Kazdopadne ale musim rict ze soucasne Casio EF-128D-1AVEF Edifice http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...st&p=409163 jsem koupil jako startovni model do zacatku a cokoliv od SEIKo se mi libi cim dal tim vic....hezci hodinky nez od tohoto vyrobce jsem snad jste nevidel.....Seiko proste umi.

 

EDIT:

Pokud jde o pruhled na strojek,nejlevnejsi SEIKO 5 jsou SNXF03 zde: http://www.hodinky.cz/seiko-5-automat-snxf03.html ale jestli maji pruhled ci nikoliv netusim....normalne stoji 2.9k ale v PlaneoQuickTime je maji za 2.5 protoze je to jiz strasi model takze na nej maji akci.

Upraveno uživatelem Martas06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, já ti vždycky říkal, že Seika jsou super :D

Jsem rád, že jsi konečně bráchovi ty hodinky koupil a navíc vypadají opravdu super!

A AZ watch můžu taky doporučit, pan Šafář má opravdu výborné jednání.

Tak teď jen doufám, že ti je brácha neomlátí o hlavu ;)

 

Měl si recht, Jiříku! Mam z nich opravdu radost!

Akorát jsem zapomněl na jeden problém: Budu muset asi co nejrychleji sehnat nějaký vrtidlo, páč jinak se mu za chvíli přestane líbit, že se hodinky pořád zastavujou...Mě osobně teda tahle věc vždycky přiváděla k šílenství.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl si recht, Jiříku! Mam z nich opravdu radost!

Akorát jsem zapomněl na jeden problém: Budu muset asi co nejrychleji sehnat nějaký vrtidlo, páč jinak se mu za chvíli přestane líbit, že se hodinky pořád zastavujou...Mě osobně teda tahle věc vždycky přiváděla k šílenství.

 

Třeba je nebude ani sundavat, tzn. že taky chytne chronobundus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne nevadi zda je tah plny nebo ze skladaneho oceloveho plechu....chlupama neoplyvam a kdyz je z plechu nejsou hodinky tak tezke.Kazdopadne ale musim rict ze soucasne Casio EF-128D-1AVEF Edifice http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...st&p=409163 jsem koupil jako startovni model do zacatku a cokoliv od SEIKo se mi libi cim dal tim vic....hezci hodinky nez od tohoto vyrobce jsem snad jste nevidel.....Seiko proste umi.

 

EDIT:

Pokud jde o pruhled na strojek,nejlevnejsi SEIKO 5 jsou SNXF03 zde: http://www.hodinky.cz/seiko-5-automat-snxf03.html ale jestli maji pruhled ci nikoliv netusim....normalne stoji 2.9k ale v PlaneoQuickTime je maji za 2.5 protoze je to jiz strasi model takze na nej maji akci.

Myslím, že všechny Seiko 5 mají průhled na strojek. Na aukru se dají koupit od 1480, v e-shopech od 2540.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, máš pravdu. Třeba Atlasy mají nerezové dýnko. Ale taky mají vodotěsnost 200m. Modely, které mají 100m a míň mají průhled.

Tak teď jsem trochu hledal a zjistil, že některé se 100m taky nemají průhled. Už mlčím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaji fakt vyborne. Mam dvoje diversky se kterejma jsem maximalne spokojenej a nedavno, kdyz jsem brouzdal po webech jsem narazil na tyhle - malo napisu na ciferniku, na moji tlapu slusny rozmery 43x45. Blby je, ze je nikde nemaj. Ze shopu viz link se mi zatim neozvali a kdyz jsem psal Freddymu z 21jewels, odepsal, ze Seiko mu to do Singapuru nedoda, ze s nimi pry mluvil... Tak nevim.

 

http://www.hodinky-goldex.cz/seiko-_goldex...3f9d91ec764106b

post-11408-1271442870.jpg

post-11408-1271442880.jpg

post-11408-1271442892.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaji fakt vyborne. Mam dvoje diversky se kterejma jsem maximalne spokojenej a nedavno, kdyz jsem brouzdal po webech jsem narazil na tyhle - malo napisu na ciferniku, na moji tlapu slusny rozmery 43x45. Blby je, ze je nikde nemaj. Ze shopu viz link se mi zatim neozvali a kdyz jsem psal Freddymu z 21jewels, odepsal, ze Seiko mu to do Singapuru nedoda, ze s nimi pry mluvil... Tak nevim.

 

Zkus napsat clenovi Pavel K. Ten ti treba poradi kde je kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...