Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravím,

 

tak po mnoha měsících jen vágních představa a shánění někoho, kdo by je realizoval, jsem se konečně dopracoval k průhlednému dýnku na Prim Sport 2.

 

Můj dík patří váženému členovi fóra, který si nepřát být jmenován, říkejme mu třebas /B/ :) To, na co si netroufl ani Elton, on dokázal vytvořit v rekordním čase. Pak to ještě 'doleštlil' hodinář a tady je výsledek. Pokud vím, je to první svého druhu ;)

 

Zde je na mých oblíbených Prim Sport 2 typ 2.1.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by Biges
Posted (edited)

Zajímavé a netradiční - sklo minerál nebo dokonce safír? Kdyby se tajemný člen odhodlal zahájit malou sériovou výrobu, jeden kousek bych si vzal. Nebo že by nová inspirace směr Pardubice...? ;)

Edited by ricous
Posted
Zajímavé a netradiční - sklo minerál nebo dokonce safír? Kdyby se tajemný člen odhodlal zahájit malou sériovou výrobu, jeden kousek bych si vzal. Nebo že by nová inspirace směr Pardubice...? ;)

 

Kdepak minerál či safír! 100% plast. Jak se patří a sluší na Prim Sport 2 :) Minerál by šel navíc špatně opracovat a ještě je to takový ten materiál, který si člověk špatně rozleští, když se poškrábe.

 

/B/ se explicitně vyjádřil, že výrobu nechystá, pokud by chtěl vyrábět další, tak dá vědět.

 

Zajimavy a neobvykly pohled na sportky zespodu! To dynko je vykrouhany ze standardniho primackeho?

 

Jo, jo, dýnko je z normálního Prim Sport 2.

Posted (edited)

Tohle je to opravdu vynikající námět pro garážovou výrobu, gratuluju, vypadá to výtečně syrově a v nerezovým pouzdře by to dostalo ještě větší šťávu, bravo :D Ten plast je skvělej nápad !! Laciný a ještě to odlehčí :D Jen bych k němu asi seriově dodával podložku k řemenu, případně rovnou hodinkovnici. Tohle se právem ujme, nejlepší tjůnyng za poslední dobu, asi to chci.......

Edited by cigi
Posted
Zdravím,

 

tak po mnoha měsících jen vágních představa a shánění někoho, kdo by je realizoval, jsem se konečně dopracoval k průhlednému dýnku na Prim Sport 2.

 

Můj dík patří váženému členovi fóra, který si nepřát být jmenován, říkejme mu třebas /B/ :) To, na co si netroufl ani Elton, on dokázal vytvořit v rekordním čase. Pak to ještě 'doleštlil' hodinář a tady je výsledek. Pokud vím, je to první svého druhu ;)

 

Zde je na mých oblíbených Prim Sport 2 typ 2.1.

Vypadá to moc luxusně! :thumbsup_anim:

Že by námět pro Elton na vylepšení programu renovace?

Posted

Odšroubuj, prosím tě, to dýko a vyfoť ho z vnitřní strany.Vodotěsnost bude asi v pr.....Že jo? Ale jinak hezký. Začíná to dýnkem končí turbilonem.Práskni toho šikulu,ať víme,kdo to je.

 

Posted
Vypadá to moc luxusně! :thumbsup_anim:

Že by námět pro Elton na vylepšení programu renovace?

 

Elton Ti průhledové dýnko dodá, ale ne v plastu.... 1500 Kč, neber to za ty prachy

Já bych to vybrání udělal větší, aby bylo ještě víc vidět stroj. A vodotěsnost bych neřešil, kolik vody na ně nastříkáš, tolik jí tam nateče....

Posted

Kontakt toho hesalitu s kůží na ruce, jak to cítíš? :) Jinak to fakt vypadá super.

Posted
Elton Ti průhledové dýnko dodá, ale ne v plastu.... 1500 Kč, neber to za ty prachy

Já bych to vybrání udělal větší, aby bylo ještě víc vidět stroj. A vodotěsnost bych neřešil, kolik vody na ně nastříkáš, tolik jí tam nateče....

Těch 1500 je teda skoro zadarmo, obávám se ale, že je to dýnko na sport I , na sport II jsem průhledné dýnko ještě neviděl a domnívám se, že nejsou zaměnitelná.

 

Elton Ti průhledové dýnko dodá, ale ne v plastu.... 1500 Kč, neber to za ty prachy

Já bych to vybrání udělal větší, aby bylo ještě víc vidět stroj. A vodotěsnost bych neřešil, kolik vody na ně nastříkáš, tolik jí tam nateče....

Těch 1500 je teda skoro zadarmo, obávám se ale, že je to dýnko na sport I , na sport II jsem průhledné dýnko ještě neviděl a domnívám se, že nejsou zaměnitelná. Alspoň jsme se o tom vícekrát bavili, že dělat na dvojky průhledné dýnko v ceně 50% celé renovace není zrovna smysluplná nabídka.
Posted
Elton Ti průhledové dýnko dodá, ale ne v plastu.... 1500 Kč, neber to za ty prachy

Já bych to vybrání udělal větší, aby bylo ještě víc vidět stroj. A vodotěsnost bych neřešil, kolik vody na ně nastříkáš, tolik jí tam nateče....

Jak píše cigi, to je na Prim Sport 1. Na Dvojky bez šance :(

 

Kontakt toho hesalitu s kůží na ruce, jak to cítíš? :) Jinak to fakt vypadá super.
Na ruce je to OK, efektivně neregistruji rozdíl. To spíš řemínek není moc pohodlný. Ale zase je to originál :D

Dneska to je mám už půl hodiny na ruce a při "mítingu" v práci jsem si je sundal a kochal se strojkem :)

 

připadá mi to, nebo tam není onen slavný třetišroubek? :)
Není tam :) Pokud vím, třetišroubkové 68čky se už do Prim Sport 2 nedávaly. Nicméně co není, to může být, mám ještě jedno takovéhle dýnko :)

 

Dost dobrý!! Ale jak poznamena haslermetra ta vodotěsnost....jak to s ní vypadá?
Přiznám se, že o test vodotěsnosti jsem nepožádal, napadlo mně to až dodatečně. Nicméně vzhledem k zalepení dvousložkovým epoxidem by tam voda nemusela pronikat. Každopádně vodotěsnosti by bránila spíše korunka :( Mám slíbené nějaké origo vodotěsné, tak pokud je seženu a půjdu opět za hodinářem, o zkoušku ho požádám.

 

a modřené šroubky....
Také dobrý nápad ;)
Posted
myslím že i Elton to dovede,ale obávám se že ta cena nebude přívětivá....

 

No možná to umí, ale mně tvrdili že ne. Jestli je potřeba mít na takové věci v Eltonu tlačenku, tak jsem bez šance. Ale za tuhle "lidovou tvořivost" jsem vděčnější :)

Posted
No možná to umí, ale mně tvrdili že ne. Jestli je potřeba mít na takové věci v Eltonu tlačenku, tak jsem bez šance. Ale za tuhle "lidovou tvořivost" jsem vděčnější :)

 

 

Za peníze v Praze dům......

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...