Přejít na obsah

rolex


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uprimne receno, kdyz jsem na Chronomag pred ctyrmi mesici prisel, neznal jsem krome Patek Phillipe a Rolexu zadnou jinou opravdovou znacku. Samozrejme, ze jsem nemel ani prestavu, jak jejich hodinky vypadaji, jen ta jmena byla synonymem luxusu. Z pocatku pro me Rolex opravdu byl spis vrchol nevkusu a snobstvi, ale postupem casum se mi zacaly velmi libit a napriklad Breitlingy, ze kterych jsem byl uneseny na zacatku, jsou dneska na cerne listine a opravdu bych je nechtel ani zadarmo (no mozna jako pozornost k novemu Bentley bych je neodmit :rolleyes:). Vyjma bikoloru a diamantovych hruz jsou to velmi decentni, designove ciste hodinky, ktere na prvni pohled zaujmou a vzbudi pozornost. Jsou to nadcasove hodinky, coz se da dolozit na nekterych modelech, ktere se prakticky po ctyricet let nezmenily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne receno, kdyz jsem na Chronomag pred ctyrmi mesici prisel, neznal jsem krome Patek Phillipe a Rolexu zadnou jinou opravdovou znacku. Samozrejme, ze jsem nemel ani prestavu, jak jejich hodinky vypadaji, jen ta jmena byla synonymem luxusu. Z pocatku pro me Rolex opravdu byl spis vrchol nevkusu a snobstvi, ale postupem casum se mi zacaly velmi libit a napriklad Breitlingy, ze kterych jsem byl uneseny na zacatku, jsou dneska na cerne listine a opravdu bych je nechtel ani zadarmo (no mozna jako pozornost k novemu Bentley bych je neodmit :rolleyes: ). Vyjma bikoloru a diamantovych hruz jsou to velmi decentni, designove ciste hodinky, ktere na prvni pohled zaujmou a vzbudi pozornost. Jsou to nadcasove hodinky, coz se da dolozit na nekterych modelech, ktere se prakticky po ctyricet let nezmenily.

:thumbsup_anim: presne tak...ono ty diamantové hrůzy dělá hodně značek které jinak dělají velmi pěkné hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak se v kvalitě těch jejich strojků nevyznám . Věděl by někdo říct, když třeba mám starý Rolex Oysterdate z 60. let, bude to něco kvalitativně obdobného, nebo lepší, nebo horší než dnešní běžné sériové masovky? Neberu teď v potaz opotřebení stroje. Ono co bylo tehdy top, už nemusí být teď, proběhl určitý vývoj, ale když oni zas můžou mít velkej náskok :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pánové před 3 týdny zakoupil nové Rolex Explorer I.

Od té doby jsem je nesundal. Koupal jsem se s nimi v moři, jezdím s nimi na kole, horském i silničním, na kajaku...

Dokonce jsem přišel na chuť i kovovým náramkům. Předtím jsem preferoval kůži i při vodních sportech.

Hodinky chodí +1s/24 hod.

Spokojenost je maximální.

V nejužším výběru byl ještě Submariner bez datumu. Nakonec až u hodináře propadl, protože má horší náramek, masívnější přezku a větší přůměr (40 mm). Tento průměr je naprosto OK, já se nakonec rozhodl pro 36 mm pro pohodlnost nošení.

Rozhodování, hledání a podrobné čtení v zahraničních fórech trvalo rok a jsem rád, že jsem přeskočil některé mezistupně (Omega,Eterna,Oris,Tag Heuer,...), počkal a rozhodl se pro Rolex. Důvody se těžko dají jednoduše vysvětlit v jednom odstavci. Jinak proti výše uvedeným firmám vůbec nic nemám, dělají skvělé hodinky, Rolex mi ale jednoduše přijde jako lepší koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pánové před 3 týdny zakoupil nové Rolex Explorer I.

Od té doby jsem je nesundal. Koupal jsem se s nimi v moři, jezdím s nimi na kole, horském i silničním, na kajaku...

Dokonce jsem přišel na chuť i kovovým náramkům. Předtím jsem preferoval kůži i při vodních sportech.

Hodinky chodí +1s/24 hod.

Spokojenost je maximální.

V nejužším výběru byl ještě Submariner bez datumu. Nakonec až u hodináře propadl, protože má horší náramek, masívnější přezku a větší přůměr (40 mm). Tento průměr je naprosto OK, já se nakonec rozhodl pro 36 mm pro pohodlnost nošení.

Rozhodování, hledání a podrobné čtení v zahraničních fórech trvalo rok a jsem rád, že jsem přeskočil některé mezistupně (Omega,Eterna,Oris,Tag Heuer,...), počkal a rozhodl se pro Rolex. Důvody se těžko dají jednoduše vysvětlit v jednom odstavci. Jinak proti výše uvedeným firmám vůbec nic nemám, dělají skvělé hodinky, Rolex mi ale jednoduše přijde jako lepší koupě.

 

velká gratulace, na timezone má hodně Breitlingářů i Rolexy proto jsou mi velmi sympatické :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velká gratulace, na timezone má hodně Breitlingářů i Rolexy proto jsou mi velmi sympatické :thumbsup_anim:

Jo explorer patří k těm povedenejm modelům. Vazba je možná z doby, kdy ještě brejle dělali docela prďácký modely.

 

Třeba....Breitling CHRONOGRAPH PUPITRE 7101 BULLHEAD

post-817-1184528106.jpg

post-817-1184528122.jpg

post-817-1184528252.jpg

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak se v kvalitě těch jejich strojků nevyznám . Věděl by někdo říct, když třeba mám starý Rolex Oysterdate z 60. let, bude to něco kvalitativně obdobného, nebo lepší, nebo horší než dnešní běžné sériové masovky? Neberu teď v potaz opotřebení stroje. Ono co bylo tehdy top, už nemusí být teď, proběhl určitý vývoj, ale když oni zas můžou mít velkej náskok :smile_anim:

 

krome sklicka a drobnych zmen na ciferniku to bude identicke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pánové před 3 týdny zakoupil nové Rolex Explorer I.

Od té doby jsem je nesundal. Koupal jsem se s nimi v moři, jezdím s nimi na kole, horském i silničním, na kajaku...

Dokonce jsem přišel na chuť i kovovým náramkům. Předtím jsem preferoval kůži i při vodních sportech.

Hodinky chodí +1s/24 hod.

Spokojenost je maximální.

V nejužším výběru byl ještě Submariner bez datumu. Nakonec až u hodináře propadl, protože má horší náramek, masívnější přezku a větší přůměr (40 mm). Tento průměr je naprosto OK, já se nakonec rozhodl pro 36 mm pro pohodlnost nošení.

Rozhodování, hledání a podrobné čtení v zahraničních fórech trvalo rok a jsem rád, že jsem přeskočil některé mezistupně (Omega,Eterna,Oris,Tag Heuer,...), počkal a rozhodl se pro Rolex. Důvody se těžko dají jednoduše vysvětlit v jednom odstavci. Jinak proti výše uvedeným firmám vůbec nic nemám, dělají skvělé hodinky, Rolex mi ale jednoduše přijde jako lepší koupě.

Foto by nebylo? Pls! :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...