Přejít na obsah

Inovovaný Master Compressor Chronograph


sery.vlk

Doporučené příspěvky

Tak to příště musíš nakupovat v JLC butiku - nedostaneš slevu (nebudou přece podrážet autorizované prodejce), zato 4 roky záruku...

 

Edit: formulace

No jo, když já jsem to v takovém stavu, bez data prodeje, odkoupil od Cybera. Na rovinu, nemám na to, abych takové hodinky kupoval v JLC butiku, záruka, nezáruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Tak obtisk na zapesti samozrejme mam, ale zadny neprijemny pocit pri noseni nevnimam. Ale to muze byt do znacne miry tou euforii :-)

Imho jsou nadherny.

Ano, je to trochu preplacany, ale ma to byt sportovni model, takze proc ne ;-)

post-7085-0-03763500-1441040891_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmíš si ten řemen tak utahovat, tohle pouzdro přeci sedí na zápěstí jak ulité.

Co se týče alternativního řemení, koukni na stránky Ondry Šímy, má tam min. 3 alternativy. Jediná komplikace je, že Master Compressor chce kulaté konce. Edit: teda aspoň předešlé modely to tak měly.

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utahuju, pac nesnasim, kdyz mi hodinky na zapesti "litaj" :-)

U Ondry siju a i ten modrej krokous s kterym jsem hodinky koupil je jeho prace.

I u GP Sea Hawk jsou prohnuty stezejky a remen u pouzdra zaoblenej a Ondra to myslim zvladnul dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utahuju, pac ....

 

...pac kdyz je pred spanim sundam, tak jeste po tme 10 minut prstama prejizdim pres leve zapesti jako slepec po makovanem rohliku a ctu si "MASTER COMPRESSOR" :-D.

 

...a ted vazne, jsou to nadherne hodinky. Kloboucek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou suprový, JLC na fóru není nikdy dost :)

Rad bych casem pridal Reverso.

Chtel jsem je koupit manzelce, ale prohlasila, ze ted zadny drahy hodinky nechce, ze je neunosi. Je na matersky :-). Taha ted jenom TH Aquaracer (imho super hodinky pro babu) a ostatni ji pouze lezej ve sperkovnici.

Tak Reverso si holt budu muset koupit pro sebe :-), kdyz to jinak nejde:-) Prisla na me dost silna chronohorecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad bych casem pridal Reverso.

Chtel jsem je koupit manzelce, ale prohlasila, ze ted zadny drahy hodinky nechce, ze je neunosi. Je na matersky :-). Taha ted jenom TH Aquaracer (imho super hodinky pro babu) a ostatni ji pouze lezej ve sperkovnici.

Tak Reverso si holt budu muset koupit pro sebe :-), kdyz to jinak nejde:-) Prisla na me dost silna chronohorecka.

Snad také (brzy) přidám Reverso, uvidíme :) Krom TT1931 mám ještě slabost pro AMVOX I takové Polarisy za lidovou cenu  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...