Beladona Posted April 22, 2010 Report Posted April 22, 2010 Tento metronom mám již od svých dětských let........... Teprve včera jsem si všiml, že je vlastně od Primu. Prostě konečně pořádné velké Primky! Možná by někdo ze znalců přihodil další zajímavosti z produkce Primu Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Beladona Posted April 22, 2010 Author Report Posted April 22, 2010 nejsem znalec... ale videl jsem metronom v muzeu Foto hezké jako vždy.....:-) vlevo dole, to bude asi na šachy?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now